پولاد کیمیایی

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی سلفی با دموکراسی دهمین ساخته علی عطشانی با داستانی ماورایی و حضور بازیگران سرشناس با شما در نم نمک خواهیم بود.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از بازیگران مرد سینمای ایران با وجود رسیدن به دهه سوم و چهارم زندگی هنوز مجردند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نم نمک را از دست ندهید.

در این بخش از نم نمک می پردازیم به به معرفی برخی از بازیگران و هنرمندان و سینماگران که به واسطه حضور پدرشان در سینما وارد حرفه شان شده اند که بسیاری از آنها با موفقیت در کارشان هویت مستقلی پیدا کرده اند.

امروز 23 تیر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد 23 تیر اشاره میکنیم و شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

آقای بازیگر با انتشار پستی خبر از خداحافظی از سینما و مهاجرت از ایران داد اما امروز خبر دیگری را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

پولاد کیمیایی با انتشار پستی خبر از خداحافظی از سینما و مهاجرت از ایران داد و این در حالی است که این کارگردان جوان با فیلم معکوس در بخش نگاه نو سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

با اعلام اسامی فیلم های بخش نگاه نو در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نام دو بازیگر مشهوری که امسال به عنوان کارگردان فیلم اولی در جشنواره حضور دارند توجه ما را به خود جلب کرد تا نگاهی به فیلم های این دو کارگردان جوان بیاندازیم.

پولاد کیمیایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی قدیمی در کنار پدر و مادرش به روز کرد.

کاربران آنلاین : 2,590