روزبه حصاری جوادی سریال بچه مهندس در چند روز گذشته مهمان چند برنامه مختلف تلویزیونی شد و درباره نقش جوادی بچه مهندس صحبت کرد.

روزبه حصاری مهمان ویژه در برنامه های تلویزیون

روزبه حصاری بازیگری که با سریال یادآوری اولین تجربه تلویزیونی اش را کسب کرد ماه رمضان امسال با سریال بچه مهندس و نقش جوادی مهمان خانه های مردم در شبکه دو سیما بود.روزبه حصاری مهمان ویژه در برنامه های تلویزیونروزبه حصاری مهمان ویژه در برنامه های تلویزیون

این بازیگر جوان با سریال بچه مهندس به شهرتی بیش از پیش دست یافت و در چند روز گذشته مهمان چند برنامه مختلف تلویزیونی شد و درباره نقش جوادی بچه مهندس صحبت کرد.

روزبه حصاری در برنامه کودک شو

روزبه حصاری شب گذشته 5 خردادماه 99 مهمان ویژه برنامه عید فطر کودک شو شد و در این برنامه به گفتگویی کوتاه با پژمان بازغی پرداخت.

برنامه کودک شو با حضور روزبه حصاری

بازیگر سریال بچه مهندس در این برنامه درخصوص بازیگری اش گفت : بچه مهندس چهارمین کار تلویزیونی من است ، اولین سریال من یادآوری بود و بعد از آن در تاریکی شب روشنایی روز ایفای نقش کردم و بعد از آن در سلام آقای مدیر و بچه مهندس بازی کردم.

پژمان بازغی در بخشی از صحبت هایش به حذف نام روزبه حصاری از تیتراژ سریال بچه مهندس و دلخوری او اشاره کرد و روزبه حصاری در این خصوص گفت : آن موضوع شاید یک اشتباه بوده است و من نتیجه کارم را گرفته ام و بازی در کنار بزرگانی چون بانو ثریا قاسمی برای من افتخاری بزرگ بود.

روزبه حصاری در برنامه کودک شو

این بازیگر کشورمان در ادامه به علاقه ای که برادرزاده اش دارد اشاره کرد و از پرسپولیسی بودن دو آتیشه اش گفت و درباره ساخت بچه مهندس 4 گفت : من خیلی دوست دارم این اتفاق بیوفتد و دوست دارم اگر قرار باشد که فصل 4 این سریال ساخته شود من هم در آن بازی کنم.

روزبه حصاری در زنده رود

برنامه زنده رود روز گذشته 5 خردادماه میزبان روزبه حصاری بازیگر سریال بچه مهندس بود و این بازیگر جوان کشورمان در این برنامه درباره بازی در سریال یادآوری و بچه مهندس صحبت کرد.

روزبه حصاری درباره بازی در سریال بچه مهندس گفت : بسیاری از مردم من را با نقش هایی که بازی کردم صدا میزنند و جواد جوادی بچه مهندس یکی از آن نقش ها است که خوشحالم که دیده شد و مردم به ما و سریالمان محبت داشتند.

روزبه حصاری در زنده رود

این بازیگر جوان دربخشی از صحبت هایش به انتشار آهنگ جدیدش اشاره کرد و گفت : با اجازه تهیه کننده و کارگردان بچه مهندس قطعه جدیدی خواندم و در روزهای شهرتم با بچه مهندس آن را در فضای مجازی منتشر کردم.

روزبه حصاری در ادامه صحبت هایش درباره سختی های بازی در سریال یادآوری گفت : بازی در سریال یادآوری یکی از سخت ترین کارهای من بود و من برای بازی در آن نقش یک شب در سردخانه خوابیدم و میتوانم بگویم که زندگی ام به دو بخش قبل و بعد از آن شب تقسیم میشود و تجربه شگفت انگیزی بود و بعد از بازی در نقش یک اعدامی من 4 سال بیکار بودم.

روزبه حصاری در برنامه شب گرد

روزبه حصاری در روز عید سعید فطر به همراه یونا تدین ، مانی رحمانی و مهشید جوادی مهمان محمد سلوکی در برنامه کودک شو شد و در این برنامه درباره نقشش در بچه مهندس صحبت کرد.

روزبه حصاری و بازیگران بچه مهندس

یونا تدین بازیگر نقش کودکی جواد ، مانی رحمانی بازیگر نقش نوجوانی و روزبه حصاری بازیگر نقش جوانی جواد جوادی در سریال بچه مهندس است و مهشید جوادی نقش مرضیه مقدم را در این سریال ایفا کرد.

بازیگران بچه مهندس در برنامه شب گرد

این مطلب مفید بود؟
(24 رای)
86.6%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.