گریم سنگین بازیگران و گریم بازیگران و اتاق گریم بازیگران و گریم بازیگران داخلی و گریم سنگین بازیگران زن و گریم بازیگران مرد ایرانی و گریم های سنگین بازیگران ایرانی و گریم بازیگران سریال مختارنامه و بهترین گریم های بازیگران ایرانی و گریم های سنگین سینمای ایران و گریم ترسناک بازیگران و گریم های متفاوت بازیگران ایرانی را در نم نمک ببینید.

گریم های عجیب و سنگین بازیگران ایران در سینما و تلویزیون

بهترین گریم های فیلم های سینمای ایران مربوط به چند چهره پردازی است که از قدیم در صنعت گریم و چهر پردازی فعالیت داشته اند.هر گاه گریمی فوق العاده در یکی از فیلم و سریالها دیده می شود محال است که نامی ازعبدالله اسکندری به میان برده نشود چرا که درصد زیادی از گریم های سنگین در فیلم های تاریخی و یا زمینه های دیگر کار استادانه ایشان است.گریم سنگین بازیگران زن و مرد ایرانی + عکسگریم سنگین بازیگران زن و مرد ایرانی + عکس

البته در سالهای اخیر برخی از چهر پردازان گریم های سنگین ومتفاوتی رو روی بازیگران انجام داده اند که قابل تحسین می باشند. در این بخش از فرهنگ و هنر نم نمک برخی از گریم های سنگین بازیگران را مشاهده می کنید.

گریم های سنگین بازیگران ایرانی در برخی از فیلمها

گوهر خیراندیش

گوهر خیر اندیش بازیگر پیشکشوت کشورمان تاکنون گریم های سنگین بسیاری را در کارهای خود پذیرفته است. نقش خانم خیر اندیش با گریم بسیار متفاوت در فیلم بانو به کارگردانی و نویسندگی داریوش مهرجویی در سال 1370 هنر عبدالله اسکندری گریمور مطرح کشورمان است.

گریم سنگین گوهر خیراندیش در فیلم بانو

عزت الله انتظامی

عزت الله انتظامی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون مطرح کشورمان بود که در فیلم بانو به کارگردانی و نویسندگی داریوش مهرجویی در سال 1370 حضور داشت. عزت الله انتظامی در فیلم بانو شخصیت قربان سالار را با گریمی متفاوت بر عهده داشت. تصویر زیر تست گریم استاد انتظامی توسط عبدالله اسکندری را نشان می دهد.

گریم عزت الله انتظامی در فیلم بانو

آزاده صمدی

آزاده صمدی بازیگر سینما و تلویزیون با گریمی دیدنی و حیرت آور که توسط سارا اسکندری اجرا شده است در تئاتر آن دیگری به کارگردانی سمانه زندی نژاد به روی صحنه رفت.

گریم سنگین آزاده صمدی در تئاتر آن دیگری

محسن تنابنده

محسن تنابنده یکی از بازیگران دیگری است که با گریم های متفاوت خود توسط عبدالله اسکندری در سریال شاهگوش به کارگردان داوود میرباقری در سال 1392 مقابل دوربین قرار گرفت.

گریم های متفاوت محسن تنابنده در شاهگوش

پژمان بازغی

پژمان بازغی در فیلم راند چهارم فیلمی به کارگردانی و نویسندگی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مرتضی شایسته که محصول سال 1398 است با گریم عبدالله اسکندری مقابل دوربین قرار گرفت.

پژمان بازغی با گریمی متفاوتدر راند چهارم

نهال دشتی

نهال دشتی بازیگری که با سریال شهرزاد در میان مخاطبان شناخته شد با گریم مانی اسکندری و چهره ای متفاوت در فیلم "خورا" به کارگردانی امیرحسین غیاثوند نقش آفرینی کرد.

نهال دشتی با گریمی سنگین در فیلم خورا

مریم پالیزبان

مریم پالیزبان در فیلم لانتوری به نویسندگی ، کارگردانی و تهیه کنندگی رضا درمیشیان در سال 1394 با گریم سنگین عبدالله اسکندری مقابل دوربین رفت. مریم پالیزبان در نقش مریم مقابل پاشا (نوید محمدزاده) بازی می کرد که مورد اسید پاشی قرار گرفت.

گریم سنگین مریم پالیزبان در لانتوری

آیدین خطایی

آیدین ختایی ، در نقش پهلوان شامی در سریال مختارنامه با گریم سنگین عبدالله اسکندری مقابل دوربین قرار گرفت. این بازیگر که قهرمان پرورش اندام و یکی از قویترین مردان ایران است در سالهای اخیر در فیلم و سریال های مختلفی بازی کرده است.

گریم سنگین آیدین خطایی در مختارنامه

حسین پاکدل

حسین پاکدل مجری و بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در فیلم مسافرری به کارگردانی داودمیرباقری در سال 1379 حضور داشت که نقش پسر شیرخان با گریم عبدالله اسکندری را بازی می کرد. این فیلم داستان زندگی حضرت عبدالعظیم حسنی را روایت می کرد.

گریم حسین پاکدل در مسافر ری

لادن مستوفی

لادن مستوفی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در فیلم گذر موقت به کارگردانی افشین هاشمی و تهیه کنندگی مهدی رحمانی در سال 1394 حضور داشت که با گریمی متفاوت در نقش همدم قدیمی مقابل دوربین قرار گرفت.

گریم متفاوت لادن مستوفی در گذر موقت

رضا کیانیان

رضا کیانیان در نقش عبدالله بن زبیر خلیفه بزرگ زبیری درسریال مختارنامه به کارگردانی داوود میرباقری حضور داشت که یکی از ماندگارترین نقش های او با گریم عبدالله اسکندری است. رضا کیانیان نیز مانند بسیاری از بازیگران تاکنون گریم های سنگین و متفاوتی را تجربه کرده است.

گریم سنگین رضا کیانیان در مختارنامه

اکبر عبدی

اکبر عبدی بازیگر سینما و تلویزیون که بارها در نقشهای مختلف شاهد گریم های متفاوت او بوده ایم در فیلمهای زیادی نقش زن و مادربزرگ را بر عهده داشته است اما اولین کار اکبر عبدی در نقش زن مربوط به فیلم آدم برفی به نویسندگی و کارگردانی داوود میرباقری است که در سال 1376 اکران شد. عبدالله اسکندری طراح گریم بازیگران این فیلم بود.

گریم اکبر عبدی در آدم برفی

آزیتا حاجیان

آزیتا حاجیان در فیلم دزد عروسک ها با چهره پردازی عبدالله اسکندری ، گریم بسیار متفاوتی را تجربه کرد. در گریم صورت آزیتا حاجیان ، آنقدر اغراق بود که مخاطب نمی توانست چهره واقعی بازیگر را تشخیص دهد.

گریم آزیتا حاجیان در فیلم دزد عروسک ها

محمود بصیری

محمود بصیری بازیگر سینما و تلویزیون نقش پیرزنی 120 ساله را در فیلم دستفروش محسن مخملباف بازی کرد که گریم او توسط عبدالله اسکندری انجام شده بود. عبدالله اسکندری با این گریم به یکی از 10 گریمور برتر دنیا در سال 1999 تبدیل شود.

گریم محمود بصیری در فیلم دستفروش

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی