سعی کنید با رعایت قوانین و اصول خانه ای بی عیب و نقص طراحی کنید. در این بخش از دنیای مد نم نمک قوانین کلی برای طراحی داخلی تمام خانه ها را مشاهده میکنید که بسیار کمک کننده هستند.

نکات مهم و اصول طراحی داخلی دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون داخلی هر خانه ای نیاز به داشتن مهارت و آگاهی و همچنن رعایت قوانین خاصی است ، سبک دکوراسیون داخلی منزل هر کس نشانه ای از ویژگی های شخصیتی او است پس سعی کنید با رعایت قوانین و اصول خانه ای بی عیب و نقص طراحی کنید. در این بخش از دنیای مد نم نمک قوانین کلی برای طراحی داخلی تمام خانه ها را مشاهده میکنید که بسیار کمک کننده هستند.اصول طراحی داخلی دکوراسیون منزلاصول طراحی داخلی دکوراسیون منزل

مهمترین قوانین طراحی داخلی

مهمترین قوانین طراحی داخلی

- در طراحی داخلی به فکر ایجاد تعادل باشید حالا یا به شکل تقادن یا عدم تقارن ، امروزه عدم تقارن در دکوراسیون داخلی بیشتر مورد پسند قرار میگیرد زیرا عدم تقارن مدرن تر است و این امکان را به شما میدهد که عناصر متفاوت را کنار هم به کار ببرید.

- برای اینکه دکوراسیونی جذاب تر و امروزی تر داشته باشید باید از بافت های نرم و خشن کنار یکدیگر استفاده کنید این برمیگردد به همان موضوع عدم تقارن.

اصول طراحی دکوراسیون داخلی

اصول طراحی دکوراسیون داخلی

- باید عناصری را کنار یکدیگر استفاده کنید که با وجود تمام تفاوت ها در شکل و بافت شباهت هایی نیز داشته باشند مخصوصا در انتخاب اکسسوری ها و دکوری ها.

- شاید برایتان جالب باشد که بدانید در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده از اجزا و عناصر به تعداد فرد باعث جذابیت خانه میشود مثلا سه تابلو روی دیوار کنار هم یا پنج کوسن روی کاناپه کنار هم.

نکات مهم طراحی دکوراسیون منزل

نکات مهم طراحی دکوراسیون منزل

- سایز مبلمان باید متناسب با فضای منزل تان باشد از این رو برای خانه های کوچک مبل بزرگ نخرید و برعکس برای خانه های بزرگ مبل کوچک مناسب نیست.

- حتما لازم نیست رنگ دکوراسیون منزل تان را طبق مد سال انتخاب کنید زیرا زود هم از مد می افتد باید رنگی برای دکوراسیون تان در نظر بگیرید که به آن علاقه دارید و تاثیر مثبتی در روحیه تان دارد.

راهنمای انتخاب رنگ دکوراسیون

راهنمای انتخاب رنگ دکوراسیون

- اگر سقف منزل تان کوتاه است باید هر طور که شده از خطوط عمودی در دکوراسیون منزل استفاده کنید تا باعث بلند تر دیده شدن سقف شود.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.