ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، آدرس محل برگزاری مسابقه عصر جدید و ثبت نام در مسابقه عصر جدید و شرکت در برنامه عصر جدید به عنوان تماشاچی و مهلت ثبت نام عصر جدید فصل دوم و چگونه در عصر جدید شرکت کنیم و فیلم های ارسالی برای عصر جدید و ثبت نام در عصر جدید به عنوان شرکت کننده و ثبت نام در برنامه عصر جدید فصل دوم در نم نمک.

نحوه ثبت نام و قوانین و مقررات شرکت در مسابقه تلویریونی عصر جدید

عصر جدید یک مسابقه تلویزیونی استعدادیابی است که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته و پخش می شود. این برنامه با تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی ساخته شده ، از شبکه سه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و با پخش فصل اول از 27 بهمن 1397 در حال پخش است. پخش فصل دوم این برنامه نیز از 6 اسفند 1398 آغاز شد.نحوه شرکت در مسابقه عصرجدید و قوانین آننحوه شرکت در مسابقه عصرجدید و قوانین آن

مسابقه استعدادیابی عصر جدید با احسان علیخانی

زمان پخش مسابقه استعدادیابی عصر جدید

مجری برنامه مسابقه استعدادیابی عصر جدید

احسان علیخانی پیش از این سابقه اجرای ویژه برنامه ماه مبارک رمضان یعنی «ماه عسل» را داشته است. این مجری همچنین در زمینه تهیه کنندگی سینما فعالیت کرده است و به تازگی فیلم سینمایی «بدون تاریخ ، بدون امضا» را تهیه کرده است. علیخانی سابقه اجرا یا ساخت برنامه هایی مانند «جشن سالگرد شبکه سه» ، «سه ستاره» ، «بهار نارنج» ، «صبح آمد» و «جشن قهرمان قهرمانان» را دارد.

احسان علیخانی علاوه بر مجری گری در این برنامه ، تهیه کننده این برنامه نیز می باشد.

طراحی دکور این مجموعه زیر نظر سیامک احصایی ، ساخته شده است و آریا عظیمی نژاد نیز ساخت موسیقی های این رقابت بزرگ را بر عهده دارد.

داوران برنامه عصر جدید

رویا نونهالی ، امین حیایی ، آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی به عنوان ترکیب داوران این مسابقه استعدادیابی هستند .

داوران مسابقه عصر جدید

داوران مسابقه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی

نحوه شرکت در برنامه عصر جدید به عنوان شرکت کننده

اولین و بزرگ ترین برنامه استعدادیابی تلویزیونی در ایران با نام عصرجدید و با حضور استعدادهای ویژه در زمینه های سرگرمی ، هنری و مهارت های ورزشی که از شبکه سه پخش می شود. اگر دوست دارید در این برنامه شرکت کنید و استعداد خود را به نمایش بگذارید ، باید بدانید که تنها راه پذیرش اولیه ، ارسال ویدیو با استانداردهای تعریف شده است.

برای شرکت در برنامه عصر جدید کافیست یک ویدیوی حداکثر 5 دقیقه ای از مهارت خود را با در نظر داشتن ضوابط زیر به سایت Asrejadid.ir ارسال کنید.

ضوابط واجدین شرایط شرکت در برنامه :

1 - حضور خانم ها و آقایان در تمامی رده های سنی آزاد است.

2 - شرکت در این دوره برنامه عصر جدید ، منوط به داشتن استعداد و ویژگی خاص ، فقط در زمینه مهارت های هنری ، ورزشی و سرگرمی ، خواهد بود.

3 - لازم است در طراحی اجرای مورد نظر خود به این نکته توجه داشته باشید که امکان اجرا در فضای داخلی استودیو و روی صحنه وجود داشته باشد.

4 - رعایت موازین اخلاقی و شرعی طبق قوانین سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی الزامی است.

5 - حضور شرکت کنندگان در استودیو برنامه (شهر تهران) و مطابق با برنامه زمانبندی گروه برنامه ساز ، الزامی است و شرکت کننده موظف است در زمان مقرر در محل تعیین شده حضور داشته باشد.

6 - امکان اجرای نمایش های گروهی ، برای افرادی که مهارت گروهی دارند ، وجود دارد.

مسابقه عصر جدید با احسان علیخانی و امین حیایی

احسان علیخانی و امین حیایی در مسابقه عصر جدید

قوانین ارسال تصاویر :

1 - ویدیو دارای کیفیت مناسب صدا و تصویر باشد

2 - حداکثر مدت زمان هر ویدیو 5 دقیقه باشد

3 - تصاویر موبایلی به صورت افقی ضبط شود.

4 - جمله”این ویدیو جهت شرکت در برنامه عصر جدید تهیه می شود.” بعد از معرفی شرکت کننده ، در ابتدا و یا انتهای ویدیو حتما باید بیان شود.

5 - رعایت موازین اخلاقی و شرعی در تهیه ویدیو الزامی است.

6 - امکان ارسال تصاویر آرشیوی وجود ندارد.

7 - قبل از بارگذاری ویدیو لازم است فرم مربوط به شرکت کننده در برنامه با دقت تکمیل شود.

نکته : در ابتدای ویدئو ، حتما جمله “ این ویدئو جهت شرکت در برنامه عصر جدید تهیه می شود ” را بیان کنید .در غیر اینصورت ، ویدئو شما بررسی نخواهد شد

نحوه شرکت در مسابقه عصر جدید به عنوان تماشاچی

برای شرکت در برنامه عصر جدید به عنوان تماشاگر نیز میتوانید در سایت Asrejadid.ir ثبت نام کنید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(101 رای)
82%

نظر دادن