منوچهر هادی کارگردان سریال دلدادگان با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از پخش فصل دوم سریال دلدادگان از امشب 17 شهریور 97 داد.

فصل دوم سریال دلدادگان روی آنتن میرود

منوچهر هادی کارگردانی که سریال خداحافظ بچه را برای شبکه سه سیما ساخته بود از 13 مرداد با سریال دلدادگان به شبکه سه آمد . دلدادگان سریالی به تهیه کنندگی ایرج محمدی است که پخش فصل اول آن به هفته گذشته به اتمام رسید.فصل دوم سریال دلدادگان از امشب + تصاویرفصل دوم سریال دلدادگان از امشب + تصاویر

منوچهر هادی و لیندا کیانی با انتشار پست هایی در اینستاگرام خبر از زمان پخش فصل دوم سریال دلدادگان دادند .

زمان آغاز فصل دوم سریال دلدادگان

منوچهر هادی و لیندا کیانی با انتشار پست هایی از آغاز پخش فصل دوم سریال دلدادگان از امشب 17 شهریور دادند.

آغاز پخش فصل دوم سریال دلدادگان

فصل دوم سریال دلدادگان در شبکه سه

منوچهر هادی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : در ادامه فصل اول و استقبال شما عزیزان به گذشته کارکترهااز سال 56 تا64 میپردازیم تنها دو بازیگر مشترک در طول سریال در نقش های گذشته و حال بازی می کنند. سیروس همتی عزیز و مهدی صبایی نازنین.

امیدوارم فصل دو که زحمت بسیار زیادی برایش کشیده شده مورد استقبال قرار بگیره. در ادامه بیست قسمت پایانی ادامه فصل یک را روایت خواهیم کرد که هر سه فصل مرتبط هستند و نتیجه گیری نهایی در قسمت شصتم خواهد بود.

منوچهرهادی...

لیندا کیانی در سریال دلدادگان

لیندا کیانی در فصل دوم سریال دلدادگان

لیندا کیانی با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت : از شنبه به مدت 15 شب با سریال دلداگان مهمون خونه هاتون هستیم تا شاید برای دقایقی در قلبتون بشینیم و از فکر وفشار زندگی اندکی دورتون کنیم ...

لیندا کیانی و آرش مجیدی در سریال دلدادگان

لیندا کیانی و آرش مجیدی در فصل دوم سریال دلدادگان

حمید گودرزی ، آرش مجیدی ، لیندا کیانی ، مهدی صبایی ، افسانه ناصری ، سمیرا حسن پور ، سیروس همتی در فازهای مربوط به زمان گذشته سریال بازی کرده اند و پانته آ بهرام ، مسعود رایگان ، مهرانه مهین ترابی و شاهرخ استخری ، سیامک صفاریان ، ملیکا شریفی نیا ، مسعود دلخواه بازیگران زمان حال سریال هستند.

لیندا کیانی در فصل دوم سریال دلدادگان

گریم لیندا کیانی در فصل دوم سریال دلدادگان

سریال دلدادگان در سه فصل ، دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال ، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل از انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می کشد. فصل دوم سریال دلدادگان روایتی از سالهای 56 تا 64 است و روایتگر داستان گذشته شخصیت های سریال است.

  • تاریخ: شنبه, 17 شهریور 1397

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی