رنس هاوارد و فوت رنس هاوارد و بیماری رنس هاوارد و بیوگرافی رنس هاوارد و اخبار رنس هاوارد و حواشی رنس هاوارد و رنس هاوارد کیست و رنس هاوارد کجاست و چه خبر از رنس هاوارد و رنس هاوارد در بیمارستان و علت مرگ رنس هاوارد و درگذشت رنس هاوارد در نم نمک.

بیوگرافی و علت مرگ رنس هاوارد بازیگر محله چینی ها

«رنس هاوارد» ، بازیگر و کارگردان باسابقه سینما و پدر «ران هاوارد» فیلمساز مشهور آمریکایی در سن 89 سالگی درگذشت.رنس هاوارد بازیگر محله چینی ها درگذشت + بیوگرافیرنس هاوارد بازیگر محله چینی ها درگذشت + بیوگرافی

«یو.اس. ای تودی» نوشت : «رنس هاوارد» ، بازیگر و کارگردان باسابقه سینما و پدر «ران هاوارد» فیلمساز مشهور آمریکایی در سن 89 سالگی درگذشت.

«رنس» در فیلم «یک ذهن زیبا» و «آپولو 13» که از مهم ترین کار های پسرش محسوب می شوند ، بازی کرده بود.

بیوگرافی

او متولد 17 نوامبر 1928 در اوکلاهما بود و از کودکی بازی در تئاتر را شروع کرد. «هاوارد» در جوانی راهی نیویورک شد و با پسرش «ران» در فیلم «سفر» همبازی شد. او بعد ها در فیلم هایی ، چون «بِن مهربون» ، «والتون ها» ، «زن جلودار» و «مسترسون خفاشه» ایفای نقش کرد. و آخرین بازی او سال 2013 در فیلم «نبراسکا» رقم خورد.

«رنس هاوارد» در شش فیلم «مرد موسیقی» ، «محله چینی ها» ، «آپولو 13» ، «یک ذهن زیبا» و «فراست/نیکسون» و «نبراسکا» که همگی نامزد اسکار بهترین فیلم بودند ، نقش آفرینی کرد. در این میان «یک ذهن زیبا» که توسط «ران هاوارد» کارگردانی شده ، موفق به دریافت این جایزه شد.

«ران» در چندین فیلم خود از جمله «پیله» ، «روزنامه» ، «فرشتگان و شیاطین» و «شیرجه» به پدرش نقشی داد. «راسل کرو» . بازیگر «یک ذهن زیبا» و «گلادیاتور» . و «جاش گد» کمدین و بازیگر از جمله چهره هایی بودند که تاسف خود را از شنیدن خبر درگذشت «رنس هاوارد» در شبکه های اجتماعی اعلام کرده و به پسرش تسلیت گفتند.

  • تاریخ: شنبه, 04 آذر 1396
  • برگرفته از: ایسنا

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.