روانشناسی جنسیتی زنان و روانشناسی جنسیتی دختران و تست روانشناسی جنسیتی زنان و نشانه های زنان هات و روانشناسی رفتار زنان و میزان شهوتی بودن از روی چهره و علت مستی زنان و روانشناسی جنسیتی مردان و روانشناسی زنان خیانتکار و راههای درمان گرم مزاجی زنان در نم نمک.

روانشناسی جنسیتی زنان و دختران

بسیار از زنان رابطه جنسی را عمیق ترین شکل ابراز عشق و ارتباط می دانند و برای بسیاری از آنها اهمیت دارد. با وجودی که انزال در مردان سریع تر است ، ارگاسم در زنان قدرتمندتر است و توانایی فوق العاده آنها در لذت بردن می تواند چندین ارگاسم را در یک رابطه جنسی تجربه کند. اما رابطه جنسی از نگاه زنان متفاوت از دیدگاه همسر آنها است.روانشناسی جنسیتی زنان و دخترانروانشناسی جنسیتی زنان و دختران

روانشناسی جنسیتی دختران

تفاوت دیدگاه آنها با مردان شامل موارد زیر می شود :

رابطه جنسی از نگاه زنان :

رابطه جنسی در ذهن شروع می شود :

مردان اغلب از اینکه همسرشان به اندازه آنها برای بدنش اشتیاق ندارد ناامید می شوند. اما هورمون های بدن او متفاوت است. تستوسترون سبب میل فیزیولوژیکی در هر دو جنس می شود ، اما در درجه های مختلف. به طور نسبی ، محرک هورمونی در مردان مانند یک فریاد بلند و در زنان به اندازه یک زمزمه است. برای او ، این فانتزی ، به یاد آوردن ، و تصور کردن رابطه جنسی است که موتور شور جنسی را می چرخاند. بنابراین ، در زمان عاشقی و شیدایی اشتهای جنسی او بالاست و به راحتی تحریک می شود.

رابطه جنسی از نگاه زنان خواسته شدن است :

مردان با نگاه تحریک می شوند اما در زنان جذاب دیده شدن باعث می شود که میل جنسی افزایش یابد. آگاهی از تشنگی همسر برای او باعث می شود که شعله شهوت در ذهنش روشن شود. درست همان طور که مردان به دنبال رابطه جنسی پر شور و متعدد پس از ازدواج هستند ، زنان نیز نیاز دارند که احساسات عاشقانه در رابطه آنها ادامه یابد.

روانشناسی جنسیتی دختران

تمایل جنسی با محرک های محیطی از بین می رود :

بسیاری از زنان رابطه جنسی را دوست دارند ، اما تمایل آنها به راحتی در اثر درد ، خشم ، خستگی یا یائسگی از بین می رود. در واقع ، بدون محرک فیزیولوژیک تستوسترون ، اشتغال به کارهای روزمره ، استرس کودکان و کار باعث می شود که یک زن به رابطه جنسی نه بگویید. زنان اغلب برای داشتن یک تجربه خود به رختخواب می آیند و تا زمانی که کاملا برانگیخته نشوند تمایلی به رابطه جنسی نخواهند داشت. گاهی رسیدن به اوج تحریک برای یک زن 45 دقیقه طول می کشد. تجربه ارگاسم های دائمی در هر مرتبه از رابطه جنسی برای زنان به سادگی مردان نیست ، اما برای ادامه تمایل به رابطه جنسی ضروری است. بنابراین ، در حالی که مردان به تنوع در روش برقراری رابطه جنسی علاقه دارند ، زنان معمولا یک پوزیشن تکراری را ترجیح می دهند زیرا لذت بردن وی را تضمین می کند.

رابطه جنسی از نگاه زنان جنبه ای از عشق است :

رابطه جنسی ، صحبت کردن ، کار کردن ، همکاری با یکدیگر ، مدیریت یک خانه و خانواده به عنوان یک تیم ، احساس قدردانی ، جشن و تعطیلات ، هدیه دادن و دریافت هدیه ، و مهربانی ، همه برای زن به معنی عشق هستند؛ بنابراین رابطه جنسی از نگاه زنان بخشی از یک کل است ، نه عامل تعیین کننده. رابطه جنسی ممکن است از گرمایی حاصل شود که او در رابطه عاطفی خود احساس می کند ، اما لزوما منبع گرما نیست.

رابطه جنسی از نگاه زنان راهی برای عشق ورزیدن است :

این طور نیست که زنان وقتی تمایلی به برقراری رابطه جنسی ندارند ، احساس جبر به انجام آن می کنند ، بلکه وقتی متوجه تمایل همسر خود می شود ، با وجود بی میلی خود ، مایل است که نیاز او را برطرف کند. اگر گرمای عشق و حسن نیت وجود داشته باشد ، این رفتار بالاترین عشق ورزیدن است. و زمانی که همسرش اصرار می کند «اما می خواهم تو هم لذت ببری» ، زن ناامید می شود ، زیرا همسرش عشق او را نادیده گرفته و اصرار دارد که تحریک جنسی باید واقع شود. برخی از زنان حتی اگر به ارگاسم نرسند ، از برقراری رابطه جنسی راضی هستند.

مرد و زن هر دو برای یافتن شادی به همسر خود نیاز دارند. اما نقطه شروع آن متفاوت است. صمیمیت عاطفی همراه با صمیمیت جنسی ترکیبی است که ازدواجی پرشور را ایجاد می کند.

روانشناسی جنسیتی دختران

برای رسیدن به اوج لذت جنسی باید زمان بیشتری صرف کرد :

یک مرد می تواند در 3 تا 5 دقیقه به اوج لذت جنسی برسد ، در حالی که این زمان در زنان بیش از 10 دقیقه است. زنان به معاشقه طولانی برای تحریک کافی نیاز دارند. شروع رابطه جنسی بدون پیش نوازی باعث خاموش شدن میلی جنسی زن یا طولانی تر شدن زمان رسیدن به اوج لذت جنسی می شود. تعدد موارد برقراری رابطه جنسی بدون رسیدن به اوج لذت جنسی باعث نارضایتی زن و از بین رفتن تمایل وی برای برقراری رابطه جنسی می شود. این تفاوت در زمان رسیدن به اوج لذت جنسی مایه اختلافات زیادی بین زنان و مردان است و هر دو باید به دنبال یافتن راهی برای ایجاد مصالحه باشند.

تمایل جنسی وی در روزهای مختلف سال و در طول عمر متفاوت است :

سیکل قاعدگی یکی از فاکتورهای اصلی تعیین تمایل جنسی زن است. زنان در روزهای مختلف سیکل خود تمایل متفاوتی برای برقراری رابطه جنسی دارند. این میل در طول عمر نیز متفاوت است. به طور معمول زنان در دهه 30 عمر خود تمایل جنسی بیشتری دارند ، در حالی که در مردان بیشترین تمایل جنسی در سن 18 تا اواسط دهه 20 دیده می شود.

محرک های جنسی در زنان مشخص نیست :

مردان با دیدن بدن برهنه زنان و خیال پردازی تحریک می شوند. در حالی که در زنان ، این محرک کاملا مشخص نیست و حتی خود زنان نیز اغلب از آن بی خبر هستند. زنان کمتر از مردان خیال پردازی می کنند و میزان خودارضایی در آنان کمتر است.

روانشناسی جنسیتی دختران

صحبت کردن در طول رابطه جنسی را دوست دارند :

برخلاف مردان ، زنان می توانند چندین کار را به طور همزمان انجام دهند. در حالی که مردان کمی وجود دارند که به حرف زدن در طول رابطه جنسی علاقه دارند. این کار تحریک در زنان را ساده تر می کند. این به دلیل سهولت استفاده از هر دو نیمکره در زنان است.

اطلاعات از تفاوت رابطه جنسی از نگاه مردان و زنان به درک بهتر زوج از خواسته ها و نیازهای دیگری کمک می کند. برای داشتن یک رابطه جنسی پر شور به علایق و خواسته های همسرتان احترام بگذارید و سعی کنید آنها را برآورده کنید. تلاش کنید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید و از پرسیدن از خود او غافل نشوید.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.