بیماری رضا صادقی و چرا رضا صادقی مشکی میپوشه و همسر رضا صادقی کجایی است و محل زندگی رضا صادقی و رضا صادقی در چند سالگی فلج شد و فیلم راه رفتن رضا صادقی و نام همسر رضا صادقی و عمل پای رضا صادقی در نم نمک.

شرایط جسمانی رضا صادقی بعد از عمل جراحی

رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ کشورمان چهارم شهریور ماه به علت سقوط از پله های منزلش و شکستگی در بیمارستان بستری شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.بیماری رضا صادقی و عمل پای رضا صادقی در بیمارستانبیماری رضا صادقی و عمل پای رضا صادقی در بیمارستان

این خواننده کشورمان بعد از دو روز بستری و عمل جراحی که روی پایش انجام شد با انتشار پستی خبر از وضعیت جسمانی اش داد.

اولین خبرها از وضعیت جسمی رضا صادقی

رضا صادقی با انتشار ویدئویی از از بیمارستان خبر از وضعیت جسمانی اش داد.

رضا صادقی بعد از جراحی

رضا صادقی بعد از عمل جراحی سنگین در بیمارستان

رضا صادقی در این ویدئوی منتشر شده گفت :

متاسفانه پریروز یه اتفاقی برای من پیش اومد و باعث شکستگی استخوان بالای زانوم شد و درد بسیاری عجیب و شدیدی داشتم و دوستانم من رو منتقل کردند به بیمارستان و از همه پرسنل بیمارستان تشکر میکنم.

رضا صادقی ادامه داد : عملم موفقیت آمیز بود و خدا رو شکر میکنم چون میتونست خیلی بدتر از این باشه و از همه عزیزان که به دیدنم آمدند تشکر میکنم و امیدوارم در شادی هایتان جبران کنم.

خوشبختانه حال رضا صادقی رو به بهبود است و به نظر میرسد تا چند روز دیگر از بیمارستان مرخص شود.

رضا صادقی خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ

زمان کنسرت رضا صادقی در تهران

علت فلجی در کودکی

در دوران کودکی دچار مریضی میشود که دکتر برای درمان چند قرص و آمپول تجوز می کنند اما پس از تزریق آمپول حال او وخیم تر می شود.

بعد از مدتی میفهمند آمپول به اشتباه در عصب پایش زده شده و عوارض این تزریق باعث می شود او برای همیشه از زانو به پایین فلج شود.

رضا صادقی خواننده پاپ

رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ

این خواننده پر طرفدار موسیقی پاپ است که خوانندگی را از سال 71 با آهنگ راز عشق آغاز کرد و آهنگ های او از پرطرفدارترین های موسیقی پاپ است.

  • تاریخ: چهارشنبه, 06 شهریور 1398

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن