در ادامه آموزش روش تهیه چیز کیک موکا مجلسی و دستور تهیه چیز کیک موکا و مواد لازم چیز کیک موکا و طرز تهیه چیز کیک موکا با رسپی خانگی و فوت و فن چیز کیک موکا خانگی و راز خوشمزگی چیز کیک موکا و ترفندهای درست کردن چیز کیک موکا و زمان تهیه چیز کیک موکا و نکات مهم در تهیه چیز کیک موکا خانگی و تزیین چیز کیک موکا را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم کیک چیز کیک موکا :
مواد لازم رویه چیز کیک موکا :
طرز تهیه چیز کیک موکا :

طرز تهیه چیز کیک موکاطرز تهیه چیز کیک موکا با دستور خانگیطرز تهیه چیز کیک موکا با دستور خانگی

ابتدا زرده وسفیده تخم مرغ ها را از هم جدا کنید.

آرد را الک کرده بهمراه پودر کاکائو ، ¾ پیمانه شکر ، جوش شیرینی ، بکینگ پودر را با هم مخلوط کنید.

حالا زرده های تخم مرغ را همراه با روغن ، قهوه یا آب وانیل با همزن مخلوط کنید و وسط مواد خشک را حفره ای ایجاد کنید و مخلوط زرده تخم مرغ و قهوه را داخل حفره ای که ایجاد کرده اید بریزید و همه مواد را با هم مخلوط کنید ، در مرحله بعد سفیده های تخم مرغ را با همزن میزنید تا کمی سفت شود.

بعد باقیمانده شکر را کم کم به ان اضافه کنید و هم بزنید تا کاملا فرم بگیرد ، در 3 مرحله مخلوط سفیده را به مایه کیک اضافه کنید و به آرامی مخلوط کنید.

سپس مواد کیک را در قالبی که کف آن فقط چرب شده و دیواره ها آرد پاشی میریزید.چند ضربه به قالب بزنید که حبابهای درون کیک خارج شود.و در فر که از قبل با دمای180 درجه سانتیگراد گرم کرده اید به مدت 40 الی50 دقیقه قرار دهید تا بپزد.

بعد از اینکه کیک را فر خارج کردید در دمای محیط کاملا خنک شود

طرز تهیه چیز کیک موکا

طرز تهیه مواد چیز کیک :

در ظرفی آب سردبریزید و پودر ژلاتین را روی آن بپاشید و هم نزنید تا رطوبت اب را به خود بگیرد بعد به روش بخار اب (بن ماری کاملا) ژلاتین را حل کرده و بگذارید خنک شود.

خامه قنادی و پنیر خامه ای را خوب مخلوط کنید و پودر کاکائو و نسکافه رو روشون الک کنید با همزن بزنید تا یکدست شود. در این مرحله ژلاتین با مواد دیگر مخلوط کرده و روی کیک بریزید.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی