ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، در ادامه آموزش روش تهیه لقمه های قارچ مجلسی و دستور تهیه لقمه های قارچ و مواد لازم لقمه های قارچ و طرز تهیه لقمه های قارچ با رسپی خانگی و فوت و فن لقمه های قارچ خانگی و راز خوشمزگی لقمه های قارچ و ترفندهای درست کردن لقمه های قارچ و زمان تهیه لقمه های قارچ و نکات مهم در تهیه لقمه های قارچ خانگی و تزیین لقمه های قارچ را در نم نمک بخوانید.

طرز تهیه لقمه های قارچ و پیاز کاراملی با خمیر هزارلا

خمیر هزارلا رو میتونید بصورت آماده از فروشگاههای لوازم قنادی یا بعضی شیرینی فروشیها و سوپرمارکتها تهیه کنید. البته این فینگرفود خوشمزه رو با خمیر جادویی هم میشه درست کرد .لقمه های قارچ و پیاز کاراملی با خمیر هزارلالقمه های قارچ و پیاز کاراملی با خمیر هزارلا

پیاز کاراملی رو تهیه کنید یک ق کره یا روغن در تابه بریزید و قارچها رو تفت بدید ، حدود پنج دقیقه. فر رو با دویست درجه روشن کنید. خمیر هزارلا رو آروم با وردنه باز کنید و مربعهای پنج در پنج برش بزنید.

روی خمیر تخم مرغ بزنید و ترکیبی از پیاز کاراملی و قارچ و پنیر رنده شده(پنیر پیتزا یا موزارلا) به همراه ادویه (فلفل و آویشن) روشون بذارید (وسط خمیر ، مثل تصویر) و داخل فر ، طبقه وسط برای حدود بیست دقیقه بپزید.

لقمه های قارچ

نکته :

خمیر هزارلا باید قبل از اینکه توی فر بره کاملا خنک باشه پس اگه احساس کردید گرم شده حتما یکربع توی یخچال بذارید بعد داخل فر. ده دقیقه اول پخت ابدا در فر رو باز نکنید تا خوب پف کنه.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن