ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه آموزش روش تهیه پنکیک با آرد برنج مجلسی و دستور تهیه پنکیک خانگی با آرد برنج و مواد لازم پنکیک خانگی با آرد برنج و طرز تهیه پنکیک خانگی با آرد برنج با رسپی خانگی و فوت و فن پنکیک آرد برنج و راز خوشمزگی پنکیک خانگی با آرد برنج و ترفندهای درست کردن پنکیک خانگی با آرد برنج و زمان تهیه پنکیک خانگی با آرد برنج و نکات مهم در تهیه پنکیک خانگی با آرد برنج و تزیین پنکیک خانگی با آرد برنج را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم پنکیک خانگی با آرد برنج

طرز تهیه پنکیک خانگی با آرد برنج

پنکیک خانگی با آرد برنجطرز تهیه پنکیک خانگی با آرد برنجطرز تهیه پنکیک خانگی با آرد برنج

در یک کاسه آرد برنج،شکر،بکینگ پودرو نمک را مخلوط کنیدو هم بزنید.در حین کار شیر را به آن اضافه کنید سعی کنید این مواد را آنقدر هم زده تا مخلوطی صاف با قوام به دست آید.تخم مرغ زده شده و روغن را به آن اضافه کنید تا به خوبی مخلوط شوند.کمی روغن در ماهیتابه بریزید و مواد را با حرارت ملایم با قاشق کف ماهیتابه بریزید و مانند کیک بپزید.این غذا بسیار راحت تهیه میشود و شما میتوانید در وقت خیلی اندک این غذا را بپزید.

پنکیک خانگی با آرد برنج

آرد برنج

به برنجی که تازه برداشت شده و دارای پوسته است ، شلتوک گفته می شود. برای جدا کردن دانه های برنج از پوسته رویی شان ، آنها را به کارخانه های شالیکوبی یا برنج کوبی می برند. طی فرآیند شالیکوبی و تبدیل شلتوک به برنج سفید ، برخی از دانه های برنج ، شکسته می شوند که این دانه های شکسته را توسط الک از دانه های کامل جدا می کنند. بخشی از این دانه ها که زیاد خرد نشده باشند به عنوان برنج نیم دانه روانه بازار می شوند اما دانه هایی که بیش از اندازه شکسته و قابل استفاده نباشند را برای تهیه آرد برنج مورد استفاده قرار می دهند. آرد برنج با آسیاب کردن این دانه های شکسته تولید می شود.آرد برنج می تواند جایگزین مناسبی برای آرد گندم باشد برای کسانی که هضم گلوتن در دستگاه گوارش آنها باعث سوء هاضمه می شود.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن