ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، در ادامه آموزش روش تهیه کیک بستنی سریع مجلسی و دستور تهیه کیک بستنی سریع و مواد لازم کیک بستنی سریع و طرز تهیه کیک بستنی سریع با رسپی خانگی و فوت و فن کیک بستنی سریع خانگی و راز خوشمزگی کیک بستنی سریع و ترفندهای درست کردن کیک بستنی سریع و زمان تهیه کیک بستنی سریع و نکات مهم در تهیه کیک بستنی سریع خانگی و تزیین کیک بستنی سریع را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم کیک بستنی سریع و فوری

کیک بستنی سریعطرز تهیه کیک بستنی سریع و فوریطرز تهیه کیک بستنی سریع و فوری

طرز تهیه کیک بستنی سریع و فوری

توصیه ما این است که از بستنی های برپایه نارگیل استفاده کنید یا خودتان این بستنی ها را درست کنید. این بستنی ها سالم تر و خوشمزه تر هستند.

1- بیسکویت ها را بکوبید

کیک بستنی سریع

یک بسته بیسکویت شکلاتی کرم دار را داخل غذاساز بریزید و دستگاه را روشن کنید. بیسکویت ها باید کاملاً خرد و یک اندازه بشوند. یک دقیقه آخر کوبیدن بیسکویت ها روغن نارگیل آب شده را اضافه کنید و دستگاه را روشن کنید تا خوب با بیسکویت ها مخلوط بشود.

2- بیسکویت را داخل قالب بریزید

کیک بستنی سریع

کف یک قالب کیک پزی 23 سانتیمتری را با کاغذ شیرینی پزی بپوشانید. یک سوم فنجان از بیسکویت خرد شده را جدا کنید و بقیه اش را داخل قالب بریزید. با یک کاردک بیسکویت ها را کاملاً فشرده کنید. سپس قالب را به مدت نیم ساعت در فریزر بگذارید.

وقتی قالب در فریزر است ، یک بسته بستنی شکلاتی از یخچال بیرون بیاورید و بگذارید در دمای اتاق نرم بشود. اگر دوست دارید هم می توانید خودتان بستنی را درست کنید.

3- لایه اول بستنی را اضافه کنید

کیک بستنی سریع

بعد از گذشت نیم ساعت و نرم شدن بستنی شکلاتی ، پنج اسکوپ از آن بردارید و روی لایه بیسکویت بگذارید. همانطور که در تصویر می بینید بستنی نباید کاملاً آب بشود.

4- بستنی را پخش کنید

کیک بستنی سریع

با یک چنگال بستنی را صاف کنید ولی حواستان باشد لایه بیسکویتی شل نشود. وقتی بستنی کاملاً صاف شد و لایه بیسکویتی دیگر دیده نمی شد ، بستنی را با یک کاردک پخش کنید. وقتی این لایه بستنی را پخش کردید ، یک دستمال بردارید و دور لایه بستنی را تمیز کنید. با اینکار ظاهر کیک بستنی مرتب می ماند. حالا قالب را به مدت نیم ساعت در فریزر بگذارید. بستنی وانیلی را هم بیرون بیاورید تا نرم بشود.

5- لایه دوم بستنی را اضافه کنید

کیک بستنی سریع

پنج اسکوپ از بستنی وانیلی را هم روی قالب بگذارید و آن را با چنگال پخش کنید. وقتی لایه بستنی شکلاتی دیده نمی شد ، بستنی وانیلی را با کاردک پخش کنید. دوباره بالای لایه بستنی وانیلی را با دستمال تمیز کنید. کیک بستنی را دوباره داخل فریزر بگذارید و یک بسته بستنی شکلاتی دیگر بیرون بیاورید تا نرم بشود.

6- لایه دوم بستنی شکلاتی را اضافه کنید

کیک بستنی سریع

بعد از نیم ساعت کیک بستنی را از پخچال بیرون بیاورید و دومین و آخرین لایه بستنی شکلاتی را اضافه کنید. نصف بیسکویت خرد شده ای که نگه داشته اید را روی لایه بستنی شکلاتی بریزید و دوباره قالب را به مدت نیم ساعت در فریزر بگذارید. یک بسته بستنی وانیلی دیگر هم بیرون بیاورید تا در این نیم ساعت نرم بشود.

7- لایه دوم بستنی وانیلی را اضافه کنید

کیک بستنی سریع

آخرین لایه بستنی وانیلی را اضافه کنید و باقیمانده بیسکویت خرد شده را رویش بریزید. کیک بستنی را یک شب داخل فریزر بگذارید و بگذارید سفت بشود. بعد از یک ساعت از ماندن کیک داخل فریزر ، روی قالب را با فویل بپوشانید تا سرمای فریزر آن را نسوزاند.

8- کیک بستنی را سرو کنید

کیک بستنی سریع

بعد از اینکه مطمئن شدید کیک بستنی کاملاً بسته ، آن را از فریزر بیرون بیاورید. دور قالب را باز کنید و خیلی آرام کیک بستنی را برش بزنید. روی تکه های کیک بستنی را با سس شکلات ، خامه زده شده و چند برش توت فرنگی تزیین کنید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(8 رای)
50%

نظر دادن