ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه آموزش روش تهیه کیک بستنی کافی شاپی مجلسی و دستور تهیه کیک بستنی شکلاتی کافی شاپی و مواد لازم کیک بستنی کافی شاپی و طرز تهیه کیک بستنی کافی شاپ با رسپی خانگی و فوت و فن کیک بستنی کافی شاپی خانگی و راز خوشمزگی کیک بستنی کافی شاپی و ترفندهای درست کردن کیک بستنی شکلاتی کافی شاپ و زمان تهیه کیک بستنی کافی شاپی و نکات مهم در تهیه کیک بستنی کافی شاپی خانگی و تزیین کیک بستنی کافی شاپی را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم کیک بستنی کافی شاپ با شکلات

مواد لازم کیک ساده

کیک بستنی کافی شاپیطرز تهیه کیک بستنی کافی شاپ با شکلاتطرز تهیه کیک بستنی کافی شاپ با شکلات

آرد 1 لیوان ، 3 عدد تخم مرغ ، 1 لیوان آب و شکر ، نصف لیوان روغن مایع ، بیکینگ پودر 1 ق.غ ، وانیل نصف ق.چ. ابتدا تخم مرغ ها را آماده کنید سپس ترکیب مایعات و در آخر آرد را به همراه بیکینگ پودر اضافه کنید. زمان بدهید به مدت 30-40 دقیقه تا کیک آماده شود.

یک قالب کمربندی با قطر 23 سانتی متر را انتخاب کنید و کف آن را با کاغذ روغنی بپوشانید طوری که لبه های کاغذ از قالب بیرون باشد و به عنوان دسته در پایان کار برای خارج کردن کیک بستنی آماده شده از قالب کمک کننده باشد. کیک را از وسط جدا کنید و باقی آن را کنار بگذارید. قالب را برای نیم ساعت در یخچال قرار دهید.

طی مدتی که قالب درون یخچال است. بستنی شکلاتی را از فریزر خارج کنید و در دمای اتاق قرار دهید تا نرم شود.

کیک بستنی کافی شاپی

بعد از گذشت نیم ساعت و نرم شدن بستنی شکلاتی که از فریزر خارج کردید 5 اسکوپ یا بیشتر ، از آن را بردارید و روی سطح کیک بگذارید. بستنی را با چنگال روی سطح بیسکوییت پخش کنید تا صاف شود.

در مرحله بعد ، قالب را به فریزر منتقل کنید و به مدت نیم ساعت آن را همان جا قرار دهید. در این حین بستنی وانیلی را خارج کنید و در دمای اتاق قرار داده تا نرم شود و همانند مرحله پیش کارها را تکرار کنید.

سپس لایه سوم و چهارم را نیز به همین ترتیب روی آن قرار دهید و در آخر کیک را روی کیک بستنی بگذارید. کیک بستنی آماده شده را برای یک شب درون فریزر قرار دهید تا خوب خود را بگیرد و سفت شود. روی کیکتان را با فویل بپوشانید تا سرما آن را خراب نکند. بعد از اینکه مطمئن شدید بستنی تان کاملا خود را گرفته و سفت شده می توانید آن را با خامه و سس شکلات و میوه سرو کنید و از طعم خوب آن لذت ببرید.

کیک بستنی کافی شاپی

نکاتی که می تواند در تهیه کیک بستنی کمک کننده باشد

  • بستنی نباید کاملا آب شده باشد. فقط نرم شود.
  • می توانید به جای کیک از بیسکوئیت خورد شده استفاده کنید.
  • میتوانید از ژله نیز در بین لایه های بستنی استفاده کنید.
  • از هر نوع میوه که می پسندید می توانید برای تزئین استفاده کنید.
  • می توانید به جای قالب از بستنی خوری استفاده کنید و به صورت تک نفره کیک بستنی را سرو کنید.
  • می توانید کیک بستنی را به صورت شیرینی رولت پیچیده و سرو کنید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن