در ادامه آموزش روش تهیه سالاد لبو با گردو مجلسی و دستور تهیه سالاد لبو با گردو و مواد لازم سالاد لبو با گردو و طرز تهیه سالاد لبو با گردو با رسپی خانگی و فوت و فن سالاد لبو با گردو خانگی و راز خوشمزگی سالاد لبو با گردو و ترفندهای درست کردن سالاد لبو با گردو و زمان تهیه سالاد لبو با گردو و نکات مهم در تهیه سالاد لبو با گردو خانگی و تزیین سالاد لبو با گردو را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم سالاد لبو با گردو
لبو 2 عدد
مغز گردو 1 پیمانه
کلم بنفش 1 عدد کوچک
کنسرو ذرت ½ پیمانه
سس مایونز 2 قاشق غذاخوری
ماست چکیده 2 قاشق غذاخوری
آب لیمو ترش 1 قاشق چایخوری
نمک و فلفل سیاه به مقدار کافی

طرز تهیه سالاد لبو و گردو

سالاد لبو با گردوطرز تهیه سالاد لبو با گردوطرز تهیه سالاد لبو با گردو

برای تهیه سالاد لبو و گردوی خوشمزه در ابتدای کار کلم بنفش و لبو را به خوبی می شوییم و درون آبکش قرار می دهیم تا آب اضافی شان خارج شود. در ادامه پوست لبو را می گیریم و آنرا به صورت خلالی نازک خرد می کنیم.

برای اینکه ظاهر سالاد زیباتر شود ، می توانیم لبو را با رنده درشت رنده کنیم تا تمام رشته ها یک شکل و یک اندازه باشند. در ادامه کلم بنفش را نیز مانند لبو با رنده درشت رنده می کنیم و به همراه لبو درون یک قابلمه مناسب می ریزیم.

در این مرحله کنسرو ذرت را درون آبکش می ریزیم و اجازه می دهیم آب اضافی اش خارج شود. در ادامه ذرت را به همراه مغز گردو به کاسه اضافه کرده و مواد را به آرامی مخلوط می کنیم تا بافت شان یکدست شود.

سالاد لبو با گردو

برای تهیه سس سالاد در ابتدای کار ماست و سس مایونز را درون یک کاسه مناسب می ریزیم ، سپس آب لیمو ترش را به همراه مقداری نمک و فلفل سیاه اضافه کرده و مواد را به خوبی مخلوط می کنیم تا یکدست شوند.

در این مرحله سس را به مواد سالاد اضافه کرده و مخلوط می کنیم تا تمام قسمت های سالاد به سس آغشته شود. در نهایت روی ظرف سالاد را با سلفون می پوشانیم و تا زمان سرو درون یخچال قرار می دهیم تا جا بیفتد.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن