ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه آموزش روش تهیه سالاد لبو و کاهو مجلسی و دستور تهیه سالاد لبو و کاهو و مواد لازم سالاد لبو و کاهو و طرز تهیه سالاد لبو و کاهو با رسپی خانگی و فوت و فن سالاد لبو و کاهو خانگی و راز خوشمزگی سالاد لبو و کاهو و ترفندهای درست کردن سالاد لبو و کاهو و زمان تهیه سالاد لبو و کاهو و نکات مهم در تهیه سالاد لبو و کاهو خانگی و تزیین سالاد لبو و کاهو را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم برای تهیه سالاد لبو و کاهو

مواد لازم برای تهیه سس مخصوص سالاد لبو

طرز تهیه سالاد لبو و کاهو

سالاد لبو و کاهوطرز تهیه سالاد لبو و کاهوطرز تهیه سالاد لبو و کاهو

ابتدا دور قهوه ای نان تست را با چاقو بگیرید و نان تست را به شکل مربعی برش بزنید سپس داخل کاسه ریخته و روغن زیتون و رزماری را بهش اضافه کرده و هم می زنیم سپس نان تست مزه دار شده را با فر یا داخل تابه گریل تست کنید تا قهوه ای رنگ شود.

لبوها را شسته و داخل قابلمه با مقداری آب بگذارید تا خوب پخته شود در انتهای پخت ، لبوها را خارج کرده و روش آب سر بگیرید به راحتی پوستش جدا شده سپس از وسط نصف کنید و برای 20 دقیقه دیگر داخل قابلمه قرار بدهید تا پخته شود پس از پخت خارج کنید و به اندازه دلخواه برش بزنید.

کاهو را شسته و خرد کنید و کف ظرف مورد نظر بریزید سپس لبو ها و پنیر فتا و گردو ها و کروتان ها را ریخته و هم بزنید تا مواد با هم ترکیب شوند.

تمام مواد گفته شده در دستور را با هم مخلوط کنید و داخل آسیاب یا به کمک گوشکوب برقی پوره کنید تا سس غلیظی به شما بدهد سپس روی سالاد ریخته و مخلوط کنید سالاد لبو را 1 ساعت داخل یخچال گذاشته تا تمام طعم ها به خورد هم برود سپس همراه با غذا میل نمایید. نوش جان

سالاد لبو و کاهو

نکات کلیدی در تهیه سالاد لبو

  • اگر سس غلیظ بود 2 ق غذا خوری آب اضافه کنید.
  • از کنسرو ذرت نیز می توانید استفاده کنید.
  • اگر رزماری نداشتید حذف کنید.
  • سرکه سفید استفاده کنید.
  • پنیر فتا را مکعبی خرد کنید.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن