در ادامه آموزش روش تهیه تارت انار با بیسکویت مجلسی و دستور تهیه تارت انار با بیسکویت بدون فر و مواد لازم تارت انار با بیسکویت و طرز تهیه تارت انار با بیسکویت و فوت و فن تارت انار با بیسکویت خانگی و راز خوشمزگی تارت انار با بیسکویت و ترفندهای درست کردن تارت انار با بیسکویت و زمان تهیه تارت انار با بیسکویت و نکات مهم در تهیه تارت انار با بیسکویت خانگی و تزیین تارت انار با بیسکویت را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم تارت انار با بیسکویت

  • بیسکویت : یک بسته
  • پودر کاکائو : یک قاشق غذا خوری
  • کره آب شده : 100گرم
  • شکلات تخته ای : یک بسته 85%
  • خامه صبحانه : 200 گرم
  • انار : 2 عدد

تارت انار و بیسکویتطرز تهیه تارت انار با بیسکویت بدون فرطرز تهیه تارت انار با بیسکویت بدون فر

تارت انار و شکلات

طرز تهیه تارت انار با شکلات و بیسکویت

این دستور تهیه یکی از ساده ترین و راحت ترین تهیه تارت می باشد بدین منظور ابتدا در ظرفی بیسکویت های خود را پودر کنید نکته حائز اهمیت در این مرحله میزان و رنگ بیسکویت ها می باشد اگر میخواهید تارت شما با رنگ کرم باشد بیسکویت ساده و اگر میخواهید تارت شکلاتی داشته باشید از بیسکویت کاکائویی استفاده کنید میزان بیسکویت مورد نیاز نیز به اندازه قالب شما بستگی دارد.

اگر می خواهید تارت شکلاتی درست کنید به بیسکویت های پودر شده تان یک قاشق غذاخوری پودر کاکائو اضافه کنید تا کمی رنگ آن تیره تر شود البته این کار اختیاری می باشد.

کره آب شده را به ترکیب بیسکوئیت و پودر کاکائو اضافه کنید و هم بزنید تا کاملا کره آب شده به خورد بیسکویت ها برود.

در ادامه قالب تارت را بردارید و روی یک سطح تمیز بگذارید و ترکیب بیسکویت تان را درون قالب بریزید و با کمک گرفتن از یک گوشکوب و قاشق کاملا بیسکویت را فیکس قالب کنید سپس آن حدود 45 دقیقه درون یخچال بگذارید تا بیسکویت ها خود را بگیرند.

تارت انار و شکلات

تارت انار و بیسکویت

یک بسته شکلات تخته بزرگ را خرد کنید و درون ظرفی بریزید وبگذارید کنار تا بماند.

سپس در ظرف دیگری یک خامه صبحانه را کامل درون آن بریزید و هم بزنید سپس حدود 30 ثانیه درون ماکروفر بگذارید بماند سپس آن را خارج کنید و شکلات های تکه شده را به خامه ی داغ اضافه کنید و هم بزنید تا کاملا شکلات ها نیز آب شوند.

تارت را از یخچال خارج کنید سپس گانش یا همان شکلات و خامه را درون تارت بریزید و با کمک گرفتن از قاشق یا کاردک آن را درون تارت پخش کنید و سطح رویی آن را ضاف کنید.

2 عدد انار دون شده را روی آن بریزید می توانید کاملا روی تارت را با انار بپوشانید و یا اینکه هر طرحی که دوست دارید با کمک انار روی آن در بیاورید.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
20%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.