ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه آموزش روش تهیه کدو سبز بدون گوشت مجلسی و دستور تهیه خورش کدو سبز بدون گوشت و مواد لازم کدو سبز بدون گوشت و طرز تهیه کدو سبز بدون گوشت با رسپی خانگی و فوت و فن کدو سبز بدون گوشت خانگی و راز خوشمزگی خورش کدو سبز بدون گوشت و ترفندهای درست کردن کدو سبز بدون گوشت و زمان تهیه خورشت کدو سبز بدون گوشت و نکات مهم در تهیه کدو سبز بدون گوشت خانگی و تزیین کدو سبز بدون گوشت را در نم نمک بخوانید.

طرز تهیه خورش کدو سبز بدون گوشت

طرز تهیه خورش کدو سبز

کدو سبز بدون گوشتطرز تهیه خورش کدو سبز بدون گوشتطرز تهیه خورش کدو سبز بدون گوشت

کدوها را پوست بگیرید و مانند تصویر از وسط به دو قسمت تقسیم کنید تا ضخامت کدوها کمتر شود و حین پخت از هم باز نشوند. اگر کدوها خیلی بزرگ بودند یک برش عرضی هم به آن ها بزنید تا کوتاه و هم اندازه شوند. سپس دو طرف کدوها را در روغن سرخ کنید تا طلایی شوند.

کدو سبز بدون گوشت

بعد از کدوها ، سیب زمینی ها را حلقه حلقه برش بزنید و در روغن سرخ کنید.

کدو سبز بدون گوشت

بعد از خارج کردن سیب زمینی های سرخ شده ، گوجه فرنگی را به تابه اضافه کنید و با درب بسته اجازه دهید تا کمی سرخ شوند.

کدو سبز بدون گوشت

روغن اضافه را از تابه خارج کنید و کره را به آن اضافه کنید. حالا رب گوجه فرنگی ، سیر و ادویه ها را در کره تفت دهید تا عطر سیر بلند شود.

کدو سبز بدون گوشت

بعد از اینکه رب و سیر کمی تفت خوردند ، 3 پیمانه آب جوشیده به تابه اضافه کنید.

کدو سبز بدون گوشت

اجازه دهید سس به جوش بیاید و سپس رب آلوچه یا برش های لواشک را به همراه آب لیمو ترش و زعفران دم کرده به آن اضافه کنید و نمک آن را تنظیم کنید.

کدو سبز بدون گوشت

در این مرحله کدو و سیب زمینی سرخ شده را به خورش اضافه کنید و اجازه دهید با درب بسته به مدت 15 دقیقه بپزند. دقت کنید که کدوها زود له می شوند و نیاز به پخت زیادی ندارند.

در لحظه آخر گوجه ها را به خورش اضافه کنید و خورش را سرو کنید تا گوجه ها له نشوند.

نوش جان.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن