ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، آموزش روش تهیه رشته پلو ساده مجلسی و طرز تهیه رشته پلو خالی و طرز تهیه رشته پلو ساده کته و طرز تهیه رشته پلو مجلسی و طرز تهیه رشته پلو ساده بدون برنج و طرز تهیه رشته پلو با رشته آش و طرز تهیه رشته پلو ساده بدون گوشت و مرغ و رشته پلو تهرانی و طرز تهیه رشته پلو ترکی و دستور تهیه رشته پلو ساده و مواد لازم رشته پلو ساده و طرز تهیه رشته پلو ساده با رسپی خانگی و فوت و فن رشته پلو ساده خانگی و راز خوشمزگی رشته پلو ساده و ترفندهای درست کردن رشته پلو ساده و زمان تهیه رشته پلو ساده و نکات مهم در تهیه رشته پلو ساده خانگی و تزیین رشته پلو ساده را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم برای تهیه رشته پلو خالی دمی

طرز تهیه رشته پلو خالی ساده و خوشمزه

رشته پلو خالی با کته ساده بدون گوشت و مرغطرز تهیه رشته پلو خالی با کته ساده بدون گوشت و مرغطرز تهیه رشته پلو خالی با کته ساده بدون گوشت و مرغ

ابتدا برنج را خوب بشورید تا تمیز شود. سپس به کمی نمک خیس کنید. دقت کنید چون قرار است این پلو را به صورت دمی آماده کنید در ریختن نمک دقت کنید ولی اگر دوست دارید برنج را آبکش کنید 1.5 ق غذا خوری نمک اضافه کنید و برنج را برای 2 ساعت خیس کنید.

در ادامه پیاز را پوست بگیرید و نگینی خیلی ریز خرد کنید. داخل قابلمه ای که قرار است رشته پلو خالی را دم بگذارید کمی روغن ریخته و صبر کنید تا گرم شود ، سپس پیاز را به همراه کمی زردچوبه اضافه کنید و کمی تفت دهید تا پیاز سبک و طلایی شود.

در ادامه آب برنج را دور بریزید و برنج را به همراه 3 پیمانه آب اضافه کنید و هم بزنید و صبر کنید تا برنج بجوش بیاید ، کمی برنج جوش خورد باید رشته پلویی را به دو یا سه قسمت خرد کنید و به برنج اضافه کنید و هم بزنید و کمی روغن و کره نیز اضافه کنید و صبر کنید تا آب برنج تمام شود و بعد رشته پلو را دم بگذارید.

در ادامه کشمش را خیس کنید و به همراه کمی کره تفت دهید تا کشمش پف کنند. هویج را رنده کنید و به همراه 1 ق غذا خوری شکر و زعفران داخل تابه ریخته و کره اضافه کنید و تفت دهید. وقتی رشته پلو خالی دم کشید آن را با کشمش و هویج سرو کنید. نوش جان

رشته پلو خالی با کته ساده بدون گوشت و مرغ

نکات کلیدی در تهیه رشته پلو خالی با برنج دمی
  1. افزودن کشمش و هویج دلخواه است و می توانید روپاش را تغییر دهید.
  2. رشته پلویی خود حاوی نمک است.
  3. اگر دوست دارید پلو فوق العاده ای داشته باشید کمی زیره یا ادویه پلویی روی رشته پلو بریزید.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن