در ادامه آموزش روش تهیه کشک و بادمجان با مرغ مجلسی و دستور تهیه کشک بادمجان با مرغ و مواد لازم کشک بادمجان با مرغ و طرز تهیه کشک بادمجان با مرغ با رسپی خانگی و فوت و فن کشک و بادمجان با مرغ خانگی و راز خوشمزگی کشک بادمجان با مرغ و ترفندهای درست کردن کشک بادمجان با مرغ و زمان تهیه کشک بادمجان با مرغ و نکات مهم در تهیه کشک بادمجان با مرغ خانگی و تزیین کشک بادمجان با مرغ را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم کشک بادمجان با مرغ :

درست کردن کشک بادمجان با مرغطرز تهیه کشک بادمجان با مرغطرز تهیه کشک بادمجان با مرغ

کشک بادمجان با مرغ خانگی

طرز تهیه کشک بادمجان با مرغ :

ابتدا باید سینه مرغ را بپزید و برای مزه دار کردنش ، مقداری نمک ، فلفل ، زردچوبه و یک عدد پیاز را به همراه یک لیوان آب داخل قابلمه ای بریزید و مرغ را با حرارت ملایم بپزید.

بادمجان ها را بشویید و بعد پوست بکنید. بعد آنها را از وسط نصف کنید و با مقداری نمک آغشته کنید.

بادمجان ها را به مدت نیم ساعت در آبکش قرار دهید تا آب اضافه آن گرفته شود و طعم تلخی آن هم برطرف شود.سپس آنها را در روغن مناسب سرخ کنید.

پیاز را خلالی خرد کنید و بعد با مقداری روغن سرخ کنید. بعد از اینکه پیاز طلایی شد نعنا خشک را هم به همراه مقداری زردچوبه و فلفل به آن اضافه کنید و بعد کشک را داخلشان بریزید و کمی تفت دهید.

مرغ پخته شده را ریش ریش کنید و بعد همه مواد را با هم مخلوط کنید و خوب بکوبید. در نهایت کشک بادمجان را با مقداری سیرداغ ، پیازداغ و نعنا داغ تزیین کنید.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی