در ادامه آموزش روش تهیه ساندویچ سوخاری مجلسی و دستور تهیه ساندویچ سوخاری و مواد لازم ساندویچ سوخاری و طرز تهیه ساندویچ سوخاری با رسپی خانگی و فوت و فن ساندویچ سوخاری خانگی و راز خوشمزگی ساندویچ سوخاری و ترفندهای درست کردن ساندویچ سوخاری و زمان تهیه ساندویچ سوخاری و نکات مهم در تهیه ساندویچ سوخاری خانگی و تزیین ساندویچ سوخاری را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم ساندویچ سوخاری

پودر سیر نصف قاشق چای خوری
پنیر خامه ای 100 گرم
خامه صبحانه یک چهارم پیمانه
پیازچه خرد شده 3 قاشق غذا خوری
نمک به میزان لازم
فلفل یک چهارم قاشق چای خوری
ژامبون 5 ورق
پنیر گودا 3 ورق
آرد سوخاری 1 پیمانه
پودر پفک 1 پیمانه
تخم مرغ 3 عدد
آرد سفید 1 پیمانه
نان تست 1 بسته
طرز تهیه ساندویچ سوخاری مرحله به مرحله

ساندویچ سوخاریطرز تهیه ساندویچ سوخاری مرحله به مرحلهطرز تهیه ساندویچ سوخاری مرحله به مرحله

برای تهیه ساندویچ خوشمزه به صورت سوخاری در ابتدای کار ، داخل یک ظرف پنیر خامه ای و خامه صبحانه را می ریزیم و با هم مخلوط می کنیم تا یکدست شود. سپس پیازچه خرد شده و نمک و فلفل و پودر سیر را به آن اضافه می کنیم.

سپس مواد را به خوبی با هم مخلوط می کنیم تا کاملا یکدست شوند. در ادامه ژامبون ها را به صورت قطری نصف می کنیم به طوری که تبدیل به دو مثلث شود. پنیر گودا و نان تست را هم به همین صورت برش می دهیم.

در این مرحله روی نان به مقدار دلخواه از مخلوط پنیر و خامه می ریزیم. سپس یک لایه ژامبون و یک لایه گودا قرار می دهیم. سپس به نان دیگر را مخلوط پنیری می مالیم. سپس روی ساندویچ قرار می دهیم.

حالا ساندویچ ها را کمی با دست فشار می دهیم تا منسجم شود. سپس به ترتیب درون آرد و تخم مرغ هم زده شده می غلطانیم تا به طور کامل آغشته شوند. سپس در یک بشقاب پودر سوخاری و پودر پفک را با هم ترکیب می کنیم.

ساندویچ سوخاری

در این مرحله ساندویچ ها را بعد از تخم مرغ در پودر ترکیبی پفک و پودر سوخاری می غلتانیم. می توان به جای ترکیب پودر پفک و پودر سوخاری از پودر پانکو استفاده کرد. سپس یک تابه را با کمی روغن روی حرارت قرار می دهیم تا داغ شود.

در مرحله پایانی ساندویچ ها را درون روغن داغ سرخ می کنیم تا کاملا طلایی شوند. وقتی که یک طرف ساندویچ سرخ شد ، طرف دیگر آن را نیز برشته می کنیم. سپس در یک ظرف مناسب ساندویچ ها را کنار انواع سس سرو می کنیم.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن