ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، طرز تهیه ساندویچ فیله مرغ با قارچ و پنیر و ساندویچ فیله مرغ رستورانی و ساندویچ مرغ سوخاری نی نی سایت و طرز تهیه ساندویچ فیله مرغ ساده و طرز تهیه ساندویچ مرغ فست فودی و ساندویچ فیله مرغ و قارچ و طرز تهیه ساندویچ فیله مرغ نامی نو و ساندویچ مرغ سوخاری و قارچ را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم ساندویچ فیله مرغ سوخاری

طرز تهیه ساندویچ فیله مرغ سوخاری

دستور پخت آسان ساندویچ فیله مرغ سوخاریطرز تهیه ساندویچ فیله مرغ سوخاری فست فودیطرز تهیه ساندویچ فیله مرغ سوخاری فست فودی

ساندویچ فیله مرغ سوخاری

داخل یک کاسه مناسب فیله های مرغ را با ماست ، آب لیمو ترش ، روغن زیتون و مقداری نمک ، فلفل سیاه ، پودر سیر و پاپریکا مخلوط کنید و خوب هم بزنید تا فیله ها مزه دار شوند.

سپس روی مرغ ها را با سلفون بپوشانید و در یخچال به مدت یک تا دو ساعت استراحت دهید.

بعد از طعم دار شدن فیله مرغ ، داخل کاسه ای آرد سفید را با مقداری نمک ، فلفل سیاه و ادویه های دلخواه مخلوط کنید. در کاسه ای دیگر آب یخ بریزید.

سپس تابه ای را روی حرارت ملایم قرار دهید و به اندازه ای کافی روغن داخل آن بریزید تا فیله ها هنگام سرخ کردن در روغن غوطه ور شوند.

سپس فیله ها را ابتدا داخل آرد سفید کاملا بغلطانید و بعد در آب سرد بیندارید و مجددا داخل آرد بغاطانید.این کار را سه تا چهار مرتبه انجام دهید تا آرد کاملا جذب فیله ها شود.

فیله های آردی شده را در روغن داغ بیندارید تا کاملا سرخ شوند.

سپس فیله های سرخ شده را روی دستمال روغن گیر قرار دهید تا روغن اضافیش گرفته شود.

نان های باگت را باز کنید و داخل آن را خالی کنید. سپس کمی از سس همبرگر را داخل آن بریزید و فیله های را داخل نان ها قرار دهید.

در صورت تمایل مقداری کاهو ، گوجه فرنگی و خیارشور خرد شده نیز داخل نان های باگت قرار دهید و ساندویج فیله مرغ سوخاری را میل کنید.

طرز تهیه ساندویچ فیله مرغ سوخاری

ساندویچ فیله مرغ سوخاری خوشمزه و فوری

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن