ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، در ادامه آموزش روش تهیه ماشروم فرایز مجلسی و دستور تهیه ماشروم فرایز و مواد لازم ماشروم فرایز و طرز تهیه ماشروم فرایز با رسپی خانگی و فوت و فن ماشروم فرایز خانگی و راز خوشمزگی ماشروم فرایز و ترفندهای درست کردن ماشروم فرایز و زمان تهیه ماشروم فرایز و نکات مهم در تهیه ماشروم فرایز خانگی و تزیین ماشروم فرایز را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم ماشروم فرایز

قارچ 10 عدد
آرد سفید 4 قاشق غذاخوری
نشاسته ذرت 2 قاشق غذاخوری
بیکینگ پودر یک سوم قاشق مرباخوری
نمک یک سوم قاشق مرباخوری
آرد سوخاری به میزان لازم
مراحل تهیه و پخت ماشروم فرایز

ماشروم فرایزطرز تهیه ماشروم فرایز خانگی [2 روش]طرز تهیه ماشروم فرایز خانگی [2 روش]

1. برای درست کردن ماشروم فرایز ، ابتدا قارچ ها را تمیز می کنیم و سیاهی آنها را می گیریم. توجه داشته باشید که مهمترین نکته در تهیه ماشروم فرایز این است که قارچ نباید خیس باشد و آب داشته باشد ، چون ماشروم فرایز ها آبکی می شود و کیفیت لازم را ندارد.

2. پس به همین خاطر ، قارچ ها را با دستمال مرطوب پاک می کنیم و بعد سیاهی آنها را با چاقو برمی داریم ، اگر هم احساس می کنید با پاک کردن تمیز نمی شود ، قارچ ها را یکی یکی زیر آب می گیریم و بلافاصله سریع با دستمال خشک می کنیم.

3. سپس یک کاسه بزرگ برمی داریم و آرد ، نشاسته ذرت ، نمک و بیکینگ پودر را توی کاسه می ریزیم و مخلوط می کنیم. بعد کمی هم آب اضافه می کنیم ، به اندازه ای که مواد به حالت ماست در بیاید.

4. قارچ ها را یکی یکی داخل کاسه می اندازیم و همه جای قارچ ها را به مواد آغشته می کنیم و بعد از کاسه درمی آوریم و در آرد سوخاری می غلتانیم.

5. در ادامه داخل یک تابه کوچک و گود مقدار زیادی روغن می ریزیم و روی حرارت می گذاریم تا روغن داغ شود. بعد قارچ های آغشته به مواد و آرد را یکی یکی در روغن سرخ می کنیم.

6. قارچ ها را داخل تابه زود زود برمی گردانیم تا نسوزد و همه جای آن سرخ شود. حرارت را هم خیلی کم می کنیم تا قارچ ها کاملا مغز پخت شود.

7. در انتها قارچ های سرخ شده را در ظرف می چینیم و با سس کچاپ یا هر سس دیگر که دوست داشتید تزیین می کنیم. امیدواریم از خوردن این ماشروم فرایز خوشمزه لذت ببرید.

برای تهیه ماشروم فرایز در فر ، قارچ ها را بعد از اینکه در مواد داخل کاسه و آرد سوخاری غلتاندیم ، داخل سینی می چینیم و در فر گرم شده با دمای 365 درجه قرار می دهیم. وقتی قارچ ها طلایی و قهوه ای شد ، از فر در می آوریم.

ماشروم فرایز

نکات درست کردن ماشروم فرایز

در تهیه ماشروم فرایز به جای نشاسته ذرت ، آرد ذرت هم می توان استفاده کرد. آرد ذرت زرد رنگ و نشاسته ذرت سفید رنگ است.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن