ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه آموزش روش تهیه غذا با سویا میت مجلسی و دستور تهیه غذا با سویا میت و مواد لازم غذا با سویا میت و طرز تهیه غذا با سویا میت با رسپی خانگی و فوت و فن غذا با سویا میت خانگی و راز خوشمزگی غذا با سویا میت و ترفندهای درست کردن غذا با سویا میت و زمان تهیه غذا با سویا میت و نکات مهم در تهیه غذا با سویا میت خانگی و سویا میت چیست و تزیین غذا با سویا میت را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم غذا با سویا میت برای یک 1 نفر :

مواد لازم برای تهیه قلقلی های سویا میت :

طرز تهیه غذا با سویا میت

طرز تهیه غذا با سویا میتطرز تهیه غذا با سویا میتطرز تهیه غذا با سویا میت

برای تهیه آلبالو پلو ، هسته آلبالو ها رو گرفته و همراه شکر و مقداری روغن روی شعله کم گاز میذاریم تا آب بندازه ، بعد برنج رو شسته و برای حدود یک ساعت میذاریم خیس بخوره و روی شعله گذاشته و آبکش میکنیم سپس برنج رو همراه آلبالو ها ، مقداری آب آلبالو و پیاز سرخ شده مخلوط میکنیم و میذاریم تا برنج دم بکشه.

در ظرفی دیگر سویا میت رو چرخ کرده یا داخل مولینکس ریزترش میکنیم و همراه سبزی ، پیاز رنده شده ، نمک و ادویه ها حسابی ورز میدیم و برای حدود 1 ساعت داخل یخچال میذاریم. بعد گلوله های کوچکی برداشته و ورز میدیم تا به شکل کوفته قلقلی بشه و داخل روغن داغ سرخ میکنیم و همراه آلبالو پلو سرو میکنیم

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن