در ادامه آموزش روش تهیه اسموتی هندوانه با شیر مجلسی و دستور تهیه اسموتی هندوانه با شیر و مواد لازم اسموتی هندوانه با شیر و طرز تهیه اسموتی هندوانه با شیر با رسپی خانگی و فوت و فن اسموتی هندوانه با شیر خانگی و راز خوشمزگی اسموتی هندوانه با شیر و ترفندهای درست کردن اسموتی هندوانه با شیر و زمان تهیه اسموتی هندوانه با شیر و نکات مهم در تهیه اسموتی هندوانه با شیر خانگی و تزیین اسموتی هندوانه با شیر را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم اسموتی هندوانه با شیر

هندوانه 1 یا 2 برش
آبلیمو 1 قاشق غذا خوری
عسل 1/2 قاشق غذا خوری
شیر 1/2 لیوان
نعناع 2 پر
طرز تهیه اسموتی هندوانه با شیر

اسموتی هندوانه با شیرطرز تهیه اسموتی هندوانه با شیرطرز تهیه اسموتی هندوانه با شیر

1) برای تهیه کردن اسموتی هنداونه کار سختی پیش رو نداریم. در اولین مرحله کافیست که هندوانه ها را به قطعات کوچکی برش بزنید. سپس این قطعات را باید در یخچال قرار دهید تا یخ ببندند. همین که چند ساعت در یخچال و یا فریزر بمانند کفایت می کند.

2) بعد از اینکه مطمئن شدید که برش های هندوانه کاملاً یخ زده اند آنها را از یخچال خارج نمایید. حالا مخلوط کن را آماده کرده و برش های هندوانه را درون آن بریزید.

3) سپس عسل ، شیر و آبلیمو را به مخلوط کن بیفزائید. داخل مخلوط کن هم به مقدار لازم نعناع هم بریزید. سپس مخلوط کن را روشن کرده و صبر کنید تا همه مواد با هم به خوبی ترکیب شوند. باید دقت کنید که هنداونه باید پوره شود.

اسموتی هندوانه با شیر

4) در واقع یک چیزی شبیه به یخ در بهشت بدست خواهید آورید که البته بسیار هم خوشمزه خواهد بود. بعد از تمامی این کارها ، مواد به خورد هم رفته داخل مخلوط کن را بیرون آورده و در پارچی بریزید.

5) اسموتی ما آماده شده است که می توانید هر زمان که به آن نیاز داشتید ، مصرف کنید. به جای عسل نیز می توانید از شکر هم استفاده کنید. به دلخواه هم اگر دوست ندارید که نعنا استفاده کنید می توانید آن را حذف کنید. گفتنی است که گلاب ، اسموتی را خوشمزه خواهد کرد. از این ماده هم به دلخواه می توان استفاده کرد.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.