در ادامه آموزش روش تهیه اسنک سوسیس با فر مجلسی و دستور تهیه اسنک سوسیس با فر و مواد لازم اسنک سوسیس با فر و طرز تهیه اسنک سوسیس با فر با رسپی خانگی و فوت و فن اسنک سوسیس با فر خانگی و راز خوشمزگی اسنک سوسیس با فر و ترفندهای درست کردن اسنک سوسیس با فر و زمان تهیه اسنک سوسیس با فر و نکات مهم در تهیه اسنک سوسیس با فر خانگی و تزیین اسنک سوسیس با فر را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم اسنک سوسیس با فر

طرز تهیه اسنک سوسیس با فر

اسنک سوسیس با فرطرز تهیه اسنک سوسیس با فرطرز تهیه اسنک سوسیس با فر

سوسیس را از پوست آن خارج کنید. سوسیس ها را خرد کنید. می توانید به صورت حلقه ای یا نگینی ریز خرد کنید و داخل تابه با کمی روغن کمی تفت دهید تا از خامی خارج شود. فلفل دلمه را نیز بشورید و به شکل نگینی ریز خرد کنید. قارچ ها را نیز شسته و به دلخواه پوست آن را بگیرید و با کمی آبلیموترش داخل تابه با حرارت بالا تفت دهید تا آب اضافی قارچ کشیده شود.

در ادامه نان تست را روی سطح کار قرار دهید و کمی سس کچاب روی آن بزنید و با قلمو پخش کنید. حالا روی هر نان کمی سوسیس و قارچ و فلفل دلمه و در انتها پنیر رنده شده یا ورقه ای قرار دهید و یک نان دیگر روی آن قرار دهید. بدین ترتیب همه اسنک ها را آماده کنید.

اولین روش پخت اسنک پیتزایی در ماهیتابه می باشد که بهترین و آسان ترین روش پخت است. اسنک ها را داخل تابه قرار دهید و یک جسم سنگین روی آن ها قرار دهید می توانید یک آجر را داخل فویل قرار دهید و روی ساندویچ بگذارید تا فشرده شوند و پنیر ذوب شود. بعد از اینکه یک طرف پخت آن را برگردانید تا طرف دیگر نیز پخته شود.

برای پخت اسنک پیتزایی در ساندویچ ساز نیز آن ها را داخل دستگاه از قبل گرم شده به مدت 7 دقیقه قرار دهید تا اسنک ها طلایی شوند. برای پخت در فر نیز اسنک پیتزایی ها را در فر قرار دهید و به مدت 10 دقیقه با دمای 160 درجه اجازه دهید تا پنیر ذوب شود. در انتها با سس خردل و کچاب سرو کنید و به دلخواه ادویه ها را روی اسنک ها بریزید. نوش جان

اسنک سوسیس با فر

نکات کلیدی در تهیه اسنک پیتزایی خانگی با سوسیس

  • به دلخواه می توانید مواد میانی تغییر دهید.
  • می توانید از پنیر ورقه ای استفاده کنید.
  • برای پخت در فر دقت کنید زیاد در فر نگه ندارید وگرنه اسنک خشک می شود.
  • می توانید ادویه ها قبل از قرار دادن نان روی مواد بریزید.
  • از نان تست تازه استفاده کنید.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.