در ادامه آموزش روش تهیه اسنک کدو سبز مجلسی و دستور تهیه اسنک کدو سبز و مواد لازم اسنک کدو سبز و طرز تهیه اسنک کدو سبز با رسپی خانگی و فوت و فن اسنک کدو سبز خانگی و راز خوشمزگی اسنک کدو سبز و ترفندهای درست کردن اسنک کدو سبز و زمان تهیه اسنک کدو سبز و نکات مهم در تهیه اسنک کدو سبز خانگی و تزیین اسنک کدو سبز را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم اسنک کدو

طرز تهیه اسنک کدو سبز خوشمزه

اسنک کدوطرز تهیه اسنک کدو سبز خوشمزهطرز تهیه اسنک کدو سبز خوشمزه

تخم مرغ ها را داخل کاسه ای بشکیند و با چنگال بزنید تا یکدست شود ، آرد سوخاری و آرد سفید را داخل کاسه های جداگانه بریزید ، کدو سبزها را بشویید و به صورت حلقه ای خرد کنید.

داخل ماهیتابه روغن بریزید و روی حرارت متوسط قرار دهید تا داغ شود ، کدوهای حلقه شده را ابتدا داخل آرد سفید بزنید سپس داخل ظرف تخم مرغ قرار دهید و پس از اینکه کامل با تخم مرغ پوشش داده شد داخل آرد سوخاری بغلطانید.

حلقه های کدو را در روغن قرار دهید تا سرخ شود (برای هر طرف حدود 3 دقیقه زمان لازم است) ، پس از اینکه یک ظرف طلایی شد برگردانید تا طرف دیگر نیز طلایی شود سپس روی دستمال کاغذی قرار دهید تا روغن اضافی اش گرفته شود.

اسنک کدو

سس مایونز ، سیرهای رنده شده ، آبلیمو ، نمک و فلفل را داخل کاسه ای بریزید و با قاشق مخلوط کنید تا یکدست شود ، اسنک های کدو را داخل ظرف بریزید و همراه با سس سیر ، برش های لیمو و … تزیین و سرو کنید.

نکته : به جای آرد سوخاری از خرده های نان خشک نیز میتوانید استفاده کنید تا اسنک خوشمزه تر و تردتری داشته باشید.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.