ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه آموزش روش تهیه بادمجان لقمه ای مجلسی و دستور تهیه بادمجان لقمه ای و مواد لازم بادمجان لقمه ای و طرز تهیه بادمجان لقمه ای و بادنجان لقمه ای و بادمجون لقمه ای با رسپی خانگی و فوت و فن بادمجان لقمه ای خانگی و راز خوشمزگی بادمجان لقمه ای و ترفندهای درست کردن بادمجان لقمه ای و زمان تهیه بادمجان لقمه ای و نکات مهم در تهیه بادمجان لقمه ای خانگی و تزیین بادمجان لقمه ای را در نم نمک بخوانید.

مواد لازم بادمجان لقمه ای

نظرتون در مورد این لقمه های زیبا و خوشمزه چیه پیشنهاد ویژه کدبانو برای شام امشب رو امیدوارم حتما امتحان کنید.طرز تهیه بادمجان لقمه ای خوشمزه و لاکچریطرز تهیه بادمجان لقمه ای خوشمزه و لاکچری

بادمجان لقمه ای

طرز تهیه بادمجان لقمه ای

برای طبخ اول بادمجانها را پوست کنده و ورقه ورقه میکنیم ، سپس نمک زده و میگذاریم آب تلخ خود را پس بدهد.

پیاز را چهار گوش ریز خرد کرده و در روغن پنج دقیقه تفت میدهیم ، بعد از روی حرارت برداشته گوشت ، نمک و فلفل سیاه را اضافه کرده و روی حرارت قرار میدهیم و در آخر رب گوجه فرنگی و جعفری خرد شده را میافزاییم.

بادمجانها را شسته و خشک و با حرارت ملایم سرخ میکنیم.

بادمجان لقمه ای

بادمجانهای آماده را به صورت به علاوه روی هم قرار داده از مواد گوشتی ، وسط بعلاوه قرار میدهیم و به صورت بقچه میپیچیم و با ماست تزئین میکنیم. (بهتر است از بادمجانهای کشیده و قلمی استفاده شود.)

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن