ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، ساندویچ بدون ساندویچ ساز و اسنک بدون ساندویچ ساز و تهیه اسنک با ساندویچ ساز و طرز تهیه اسنک گوشت با ساندویچ ساز و اسنک مرغ و قارچ بدون ساندویچ ساز و طرز تهیه اسنک مرغ و طرز تهیه اسنک با ماهیتابه و طرز تهیه اسنک با ماهیتابه رژیمی و طرز تهیه ساندویچ بدون ساندویچ ساز و روش درست کردن ساندویچ بدون ساندویچ ساز را در نم نمک بخوانید.

طرز تهیه اسنک بدون ساندویچ ساز با ماهیتابه

بسیاری از افراد ساندویج ساز و میکر در اختیار ندارند با این وضعیت با هوس ساندویج تست با پنیر چه می توان کرد.طرز تهیه اسنک بدون ساندویچ ساز با ماهیتابه [ترفندها]طرز تهیه اسنک بدون ساندویچ ساز با ماهیتابه [ترفندها]

برای رفع هوس ساندویج تستی خود می توانید در این بخش از آشپزخانه نم نمک همراه باشید تا بدون ساندویج ساز یک ساندویج تست خوشمزه تهیه کنید.

در این روش نیز مانند استفاده از ساندویج ساز می توانید چند سادویج را هم زمان تهیه کنید.

درست کردن ساندویج بدون ساندویج ساز

ساندویج بدون ساندویج ساز

طرز تهیه ساندویج بدون ساندویج ساز

برای تهیه ساندویج ابتدا در یک تابه را روی گاز بگذارید و کف تابه چدنی یا نچسبتان را با کره یا روغن چرب کنید نان تست های مورد نظر خود را در بیاورید و مواد میانی ساندویج را به دلخواه خودتان پر کنید برای مثال می توانید روی نان تست کمی کالباس کمی قارچ و پیاز و فلفل دلمه ای سرخ شده بریزید به مقدار دلخواهتان پنیر پیتزا روی مواد بریزید نان تست را روی مواد بگذارید.

ساندویج های آماده شده را در تابه بگذارید. زیر اجاق را با شعله متوسط روشن کنید. در ادامه روی ساندویج ها را با یک ورقه فویل بپوشانید و یک تابه کوچکتر روی فویل ها قرار بدهید تا با سنگینی تابه دیگر به نان تست ها فشار بیاید.

فشار آمدن به نان تست ها مهم است اگر تابه شما توانایی فشار آوردن به ساندویج ها را ندارد می توانید از چند قوطی کنسرو استفاده کنید. قوطی های کنسرو را درون تابه قرار بدهید تا ماهیتابه بتواند فشار ایجاد کند تا مواد بتواند به خوبی به یکدیگر نفوذ کنند.

فراموش نکنید که پس 2 تا 4 دقیقه ساندویچ ها را برگردانید و تابه رویی سنگین را روی آن قرار دهید ، تا طرف دیگر آن هم تست و طلایی شود.

ساندویج پنیری

ساندویج پنیری بدون ساندویج ساز

نکات تکمیلی در مورد ساندویچ بدون ساندویچ ساز

ساندویچ بدون ساندویچ ساز جزو ساندویچ میباشد

زمان آماده سازی مواد اولیه و مایحتاج آن حدودا 10دقیقه

و زمان پخت و انتظار آن در حدود 10دقیقه میباشد .

ساندویچ بدون ساندویچ ساز را می توانید در وعده میان وعده - شام - پیش غذا - سرو کنید .

توجه نمایید مقدار مواد اولیه و دستور تهیه برای 4 نفر مناسب میباشد .

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(6 رای)
46.6%

نظر دادن