ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، طرز تهیه بهترین ساندویچ مرغ سوخاری رستورانی و اسم ساندویچ مرغ سوخاری و ساندویچ مرغ سوخاری نی نی سایت و ساندویچ مرغ سوخاری با پنیر و ساندویچ مرغ سوخاری و قارچ و طرز تهیه ساندویچ فیله مرغ با قارچ و پنیر و طرز تهیه ساندویچ فیله مرغ در برنامه خوشمزه و ساندویچ فیله مرغ رستورانی و طرز تهیه ساندویچ فیله مرغ عربی در نم نمک.

مواد لازم برای تهیه ساندویچ مرغ سوخاری

طرز تهیه ساندویچ مرغ سوخاری فست فودی با سیب زمینی

ساندویچ مرغ سوخاریطرز تهیه بهترین ساندویچ مرغ سوخاری رستورانیطرز تهیه بهترین ساندویچ مرغ سوخاری رستورانی

ابتدا سینه مرغ بدون استخوان را به اندازه دلخواه برش بزنید و داخل یک کاسه بریزید و به آن شیر و سرکه و تمام ادویه ها را اضافه کنید و هم بزنید و روی کاسه را بپوشانید و برای 1 ساعت بگذارید مرغ داخل یک مخلوط بماند تا مزه ها به خورد هم برود.

در ادامه داخل یک بشقاب آرد سفید و سوخاری و کمی آویشن و پاپریکا و پودر سیر و فلفل سیاه و کمی نمک بزنید و هم بزنید تا مواد مخلوط شوند سپس مرغ ها را از یخچال بیرون بیاورید و داخل مخلوط آردها بزنید و کمی با دست آن را فشار دهید تا حالت اسپایسی پیدا کند.

در ادامه داخل یک تابه یا شیر جوش روغن ریخته و مرغ ها را داخل روغن داغ سرخ کنید تا طلایی شود سپس روی دستمال روغن گیر قرار داده تا روغن اضافی آن خارج شود در ادامه گوجه و خیارشور و کاهو را نیز خرد کنید.

برای تهیه سیب زمینی آن ها را بشورید و داخل مخلوط آب سرد و کمی یخ قرار دهید تا نشاسته اضافی آن از بین برود سپس آبکش کنید و داخل روغن داغ سرخ کنید و بعد از سرخ کردن روی آنها نمک و کمی پودر سیر بزنید.

حالا شما برای تهیه ساندویچ مرغ سوخاری می توانید از نان پیتا یا نان باگت و یا نان همبرگر به دلخواه استفاده کنید و مرغ های سوخاری را داخل نان مورد نظر گذاشته و سیب زمینی و خیارشور و گوجه و کاهو و انواع سس را اضافه کنید و سرو کنید. نوش جان

ساندویچ مرغ سوخاری

نکات کلیدی در تهیه ساندویچ مرغ سوخاری با سیب زمینی

  • اگر از نان پیتا استفاده می کنید بعد از رول کردن با کمک فویل آن را بپیچانید.
  • می توانید به دلخواه بجای آدر سوخاری از پودر پانکو استفاده کنید.
  • شیر و سرکه باعث از بین بردن بوی زهم مرغ می شود.
  • می توانید از کمی پنیر ورقه ای نیز استفاده کنید.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن