طبق تصویب نامه هیات وزیران با معرفی افرادی که به عنوان جامانده سهام عدالت شناسایی شده اند ، میزان سهامی که به این افراد اختصاص خواهد یافت و نام شرکت هایی که سهام خود را به جاماندگان تخصیص می دهند ، مشخص شد.

مهدی رضایی موسی آبادی و فوت مهدی رضایی موسی آبادی و بیماری مهدی رضایی موسی آبادی و بیوگرافی مهدی رضایی موسی آبادی و اخبار مهدی رضایی موسی آبادی و حواشی مهدی رضایی موسی آبادی و مهدی رضایی موسی آبادی کیست و مهدی رضایی موسی آبادی کجاست و چه خبر از مهدی رضایی موسی آبادی و مهدی رضایی موسی آبادی در بیمارستان و علت مرگ مهدی رضایی موسی آبادی و درگذشت مهدی رضایی موسی آبادی در نم نمک.

مجید پروین و فوت مجید پروین و بیماری مجید پروین و بیوگرافی مجید پروین و اخبار مجید پروین و حواشی مجید پروین و مجید پروین کیست و مجید پروین کجاست و چه خبر از مجید پروین و مجید پروین در بیمارستان و علت مرگ مجید پروین و درگذشت مجید پروین در نم نمک.

بیوگرافی کشته شدگان جشن هالووین کره جنوبی و اسامی جانباختگان جشن هالووین کره جنوبی و دانشجوی کشته شده در جشن هالووین کره جنوبی و مرگ دختر ایرانی در جشن هالووین کره جنوبی و لیست ایرانی های فوت شده در جشن هالووین کره جنوبی در نم نمک.

احمد صافی و فوت احمد صافی و بیماری احمد صافی و بیوگرافی احمد صافی و اخبار احمد صافی و حواشی احمد صافی و احمد صافی کیست و احمد صافی کجاست و چه خبر از احمد صافی و احمد صافی در بیمارستان و علت مرگ احمد صافی و درگذشت احمد صافی در نم نمک.

محمود زند مقدم و فوت محمود زند مقدم و بیماری محمود زند مقدم و بیوگرافی محمود زند مقدم و اخبار محمود زند مقدم و حواشی محمود زند مقدم و محمود زند مقدم کیست و محمود زند مقدم کجاست و چه خبر از محمود زند مقدم و محمود زند مقدم در بیمارستان و علت مرگ محمود زند مقدم و درگذشت محمود زند مقدم در نم نمک.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران ، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در 21 استان ، بارش برف در مناطق کوهستانی و کاهش دما تا 8 درجه سانتیگراد در نوار شمالی کشور خبر داد.