ثبت نام برای استخدام در نیرو زمینی ارتش آغاز شده ، متقاضیانی که دارای مدرک دیپلم به بالا هستند می توانند در این دوره ثبت نام کنند. افراد در رده های شغلی افسر پیمانی ، کارمند علمی پیمانی و تجربی پیمانی و همچنین کارمند هیئت علمی استخدام می شود.

سرپرست معاونت بانک و بیمه وزارت اقتصاد درباره جزئیات اعطای وام 10 میلیونی به سرپرستان کرونایی خانوارها گفت : به سرپرستان خانوار که به علت کرونا در بیمارستان بستری شده اند و فاقد شغل و درآمد ثابت هستند ، تسهیلات 10 میلیون تومانی قرض الحسنه پرداخت می شود.

علیرضا گودرزی و فوت علیرضا گودرزی و بیماری علیرضا گودرزی و بیوگرافی علیرضا گودرزی و اخبار علیرضا گودرزی و حواشی علیرضا گودرزی و علیرضا گودرزی کیست و علیرضا گودرزی کجاست و چه خبر از علیرضا گودرزی و علیرضا گودرزی در بیمارستان و علت مرگ علیرضا گودرزی و درگذشت علیرضا گودرزی در نم نمک.

شاهرخ فرهنگی و فوت شاهرخ فرهنگی و بیماری شاهرخ فرهنگی و بیوگرافی شاهرخ فرهنگی و اخبار شاهرخ فرهنگی و حواشی شاهرخ فرهنگی و شاهرخ فرهنگی کیست و شاهرخ فرهنگی کجاست و چه خبر از شاهرخ فرهنگی و شاهرخ فرهنگی در بیمارستان و علت مرگ شاهرخ فرهنگی و درگذشت شاهرخ فرهنگی در نم نمک.

محمدعلی شاکری راد و فوت محمدعلی شاکری راد و بیماری محمدعلی شاکری راد و بیوگرافی محمدعلی شاکری راد و اخبار محمدعلی شاکری راد و حواشی محمدعلی شاکری راد و محمدعلی شاکری راد کیست و محمدعلی شاکری راد کجاست و چه خبر از محمدعلی شاکری راد و محمدعلی شاکری راد در بیمارستان و علت مرگ محمدعلی شاکری راد و درگذشت محمدعلی شاکری راد در نم نمک.

گروه صنعتی ایران خودرو دومین طرح فروش مشارکت در تولید شش محصول خود را از امروز (پنجشنبه) به مدت سه روز (تا پایان روز شنبه 29 آبان ماه) برگزار می کند. موعد تحویل این خودروها بهمن و اسفند سال آینده پیش بینی شده و قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.