کلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی در نهمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به صورت چهارگزینه ای با ضریب 1 هستند که به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات ، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.

وزارت اقتصاد در سال گذشته بانک های دولتی را مکلف کرد که به متقاضیان وام های خرد با اعتبارسنجی بدون دریافت ضامن ، تسهیلات بدهند و در مرحله اول مشمولان آن ، حقوق بگیران دولتی و خصوصی اعلام شد که براساس آخرین آمار ، بیش از 255 هزار نفر بدون ضامن وام گرفتند اما در این بین ، اینکه چه زمانی تمامی افراد جامعه بتوانند از طریق اعتبارسنجی وام بدون ضامن دریافت کنند ، هنوز مشخص نیست.

در جلسه هیأت امنای جهاد دانشگاهی با دستور کار انتخاب رییس جدید جهاد دانشگاهی ، "دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی" ، معاون تحقیقات ، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان گزینه پیشنهادی اعضا رأی آورد.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی مراکز اسقاط خودروهای فرسوده با تشریح دلایل افزایش قیمت گواهی اسقاط خودروهای فرسوده ، گفت : طرح گواهی صرفه جویی انرژی با هدف بهبود شرایط نوسازی خودروهای فرسوده در نوبت طرح در هیأت دولت است.

خورشید گرفتگی و اخبار خورشید گرفتگی و زمان جدیدترین خورشید گرفتگی و خورشید گرفتگی امروز چه ساعتی است و تعداد خسوف و کسوف در سال و خورشید گرفتگی امروز و جدول خورشید گرفتگی در ایران و خورشید گرفتگی چیست و زمان خورشید گرفتگی سال جدید و خورشید گرفتگی امسال در ایران در نم نمک.

ساختمان متروپل آبادان و پزشکان ساختمان متروپل آبادان و خراب شدن ساختمان در آبادان و ساختمان والا آبادان و رستوران متروپل آبادان و ریختن ساختمان در نسیم شهر و شهر رویایی الماس آبادان و برج دبستان آبادان و فرو ریختن ساختمان در جنوب تهران در نم نمک.

غلامحسین رضانژاد و فوت غلامحسین رضانژاد و بیماری غلامحسین رضانژاد و بیوگرافی غلامحسین رضانژاد و اخبار غلامحسین رضانژاد و حواشی غلامحسین رضانژاد و غلامحسین رضانژاد کیست و غلامحسین رضانژاد کجاست و چه خبر از غلامحسین رضانژاد و غلامحسین رضانژاد در بیمارستان و علت مرگ غلامحسین رضانژاد و درگذشت غلامحسین رضانژاد در نم نمک.