با توجه به اختلاف نرخ اجاره در مناطق مختلف تهران ، جدولی از نرخ اجاره در برخی از مناطق مختلف تهران به دست آمده است.

اختلاف اجاره برخی از مناطق مختلف تهران چقدر است؟

بر اساس آگهی های ثبت شده در سایت دیوار ، اختلاف قیمت اجاره ماهانه در برخی از مناطق تهران به دست آمده است.اختلاف اجاره برخی از مناطق مختلف تهران چقدر است؟اختلاف اجاره برخی از مناطق مختلف تهران چقدر است؟

با توجه به داده های موجود ، اختلاف نرخ اجاره منطقه فلاح با منطقه قیطریه بیش از 12 میلیون تومان است. نرخ اجاره خانه در منطقه فلاح 5٫9 میلیون تومن و در منطقه قیطریه 18٫8 میلیون تومان ثبت شده است.

نرخ اجاره مسکن در منطقه افسریه یکی از مناطق شرق تهران 7٫4 میلیون تومان ماهانه و در منطقه استاد معین یکی از مناطق غربی تهران 8٫2 میلیون تومان ثبت شده است.

اختلاف اجاره بها در منطقه دزاشیب با محله استاد معین حدود 10 میلیون تومان است. اجاره در منطقه دزاشیب 18٫2 میلیون تومان ماهانه و در محله استاد معین به قیمت 8٫2 میلیون تومان ثبت شده است.

کوی فردوس با متوسط اجاره 12 میلیون تومان برای یک آپارتمان 80 متری ثبت شده است که نرخ اجاره در این منطقه با منطقه پاسداران حدود 6 میلیون تومان اختلاف قیمت دارد. متوسط نرخ اجاره در محله پارسدارن 18٫7 میلیون تومان ثبت شده است.

در بین مناطق نام برده در جدول زیر ، سلسبیل ، استاد معین و آهنگ با متوسط اجاره در کانال هشت میلیون تومان ثبت شده اند. در مقابل نرخ اجاره آپارتمان در مناطق دزاشیب ، پاسداران و جردن در کانال 18 میلیون تومان اعلام شده است.

  • تاریخ: پنج شنبه, 20 خرداد 1400
  • برگرفته از: باشگاه خبرنگاران

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی