پیش از این ، وزیر اقتصاد از اعطای وام 10 میلیونی به سرپرستان کرونایی خانوارها خبر داد و بررسی ها نشان می دهد که اولین تسهیلات به یک سرپرست کرونایی خانوار پرداخت شده است.

از وام 10 میلیونی سرپرستان کرونایی چه خبر؟

به گزارش نم نمک ، اوایل آذرماه سالجاری احسان خاندوزی اعلام کرد که که به سرپرست کرونایی خانوارها وام 10 میلیونی قرض الحسنه پرداخت می شود و این سرپرستان باید به علت کرونا در بیمارستان بستری شده و فاقد شغل و درآمد ثابت باشند.از وام 10 میلیونی سرپرستان کرونایی چه خبر؟از وام 10 میلیونی سرپرستان کرونایی چه خبر؟

روال پرداخت این وام به این صورت است که وزارت اقتصاد ، اطلاعات مربوط به این افراد را از وزارت بهداشت دریافت و با اطلاعات وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تطبیق می دهد و مشمولان را شناسایی می کند.

در صورتی که افراد مشمول این طرح باشند ، با پیامک یا تلفن به آنها اطلاع داده می شود.

بانک های مهر اقتصاد ایران و بانک رسالت متولی پرداخت این وام هستند و از سمت این دو بانک با مشمولان تماس گرفته می شود که بررسی ها نشان می دهد ، بانک قرض الحسنه رسالت نخستین تسهیلات کرونایی سرپرستان خانوار مبتلا شده به کرونا را به مبلغ 10 میلیون تومان با بازپرداخت 36 ماه پرداخت کرده است.

بر اساس این گزارش ، وام 10 میلیونی سرپرستان کرونایی خانوار ، سه ساله با اقساط ماهانه حدود 300 هزار تومان و ضمانت وام بر اساس اعتبار سنجی افراد است.

  • تاریخ: پنج شنبه, 16 دی 1400
  • برگرفته از: ایسنا

این مطلب مفید بود؟
(20 رای)
84%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.