ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

گروه خودروسازی سایپا از ساعت 10 صبح امروز (سه شنبه 19 تیر ماه) فروش فوق العاده کوییک GXR-L ، را برای سه گروه متقاضاین عادی ، مادران و دارندگان خودروی فرسوده آغاز کرد؛ در این طرح فروش صرفاً داشتن گواهینامه و هر کدملی یک خودرو لحاظ می شود و مشتریان تا زمان تکمیل طرفیت این محصول امکان ثبت درخواست دارند.

فروش فوق العاده یک محصول سایپا برای 3 گروه متقاضیان آغاز شد/ هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه

به گزارش نم نمک ، شرکت پارس خودرو (به عنوان زیرمجموعه گروه صنعتی سایپا) طبق روال برنامه مدون عرضه محصولات تولیدی خود و در راستای امکان ثبت نام مشتریان جدید ، طرح فروش فوق العاده خودرو کوییک GXR-L را برای هر سه گروه متقاضیانِ عادی ، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده را آغاز کرده است.فروش فوق العاده یک محصول سایپا با تحویل 3 ماههفروش فوق العاده یک محصول سایپا با تحویل 3 ماهه

این طرح فروش از ساعت 10 صبح امروز (سه شنبه 19 تیرماه) آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت نیز ادامه خواهد داشت؛ متقاضیان دارای حداقل سن 18 سال و گواهینامه پایه سوم می توانند به ازای هر کد ملی ، برای خرید یک خودروی کوییک GXR-L با قیمت قطعی 384 میلیون و 824 هزار تومان اقدام کنند.

 مشارکت در طرح فروش فوق العاده مذکور با موعد تحویل حداکثر 90 روزه ، صرفاً از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا صورت خواهد پذیرفت؛ در صورت استفاده از سایر آدرس ها ، عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

همانطور که اشاره شد ، محدودیت کد ملی برای این طرح فروش اعمال خواهد شد و هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است. حداقل سن متقاضی خرید خودرو 18 سال بوده و مشتریان ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو هستند.

  • تاریخ: سه شنبه, 19 تیر 1403
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
100%

نظر دادن