ثبت نام سایت سایپا و راهنمای ثبت نام در سایت سایپا و ثبت نام سایپا و قرعه کشی سایپا و آموزش ثبت نام قرعه کشی پیش فروش و فروش فوق العاده سایت سایپا و قرعه کشی سایپا امروز و فروش فوق العاده سایپا و پیش فروش سایپا در نم نمک.

خودروهای فروش فوق العاده 9 اسفند تا 11 اسفند ماه سایپا

جدید ترین دوره قرعه کشی شرکت سایپا بصورت فروش فوق العاده و موعد تحویل حداکثر 90 روزه می باشد که از روز شنبه 9 اسفند ماه تا حداکثر دو شنبه 11 اسفند ماه 99، امکان ثبت نام برای خودروهای سایپا 151، تیبا صندوقدار ، تیبا 2، ساینا دنده ای ، کوئیک دنده ای ، کوئیک R و ساینا S برای عموم متقاضیان وجود دارد و با داشتن شرایط مربوطه می توانید در این قرعه کشی شرکت کنید.جدیدترین طرح فروش فوق العاده سایپا + جدولجدیدترین طرح فروش فوق العاده سایپا + جدول

نام خودرو قیمت خودرو (ریال) رنگ خودرو
سایپا 151 910.000.000 سفید ، مشکی متالیک ، نوک مدادی متالیک
تیبا صندوقدار رینگ فولادی 870.750.000 سفید
تیبا 2 رینگ فولادی 954.260.000 سفید ، اطلسی متالیک
ساینا دنده ای رینگ فولادی 929.280.000 سفید
کوئیک دنده ای رینگ فولادی 1.297.550.000 سفید ، اطلسی متالیک
کوئیک R 1.397.550.000 سفید مشکی ، کرم مشکی ، نقره ای مشکی ، سفید قرمز ، مشکی قرمز
ساینا S 1.302.920.000 سفید

آموزش ثبت نام قرعه کشی پیش فروش و فروش فوق العاده سایت سایپا

با این حال برای ثبت نام قرعه کشی سایپا در ابتدا لازم به پیش ثبت نام در سایت شرکت سایپا دارید که باید یک سری از اطلاعات هویتی خود را در سایت سایپا ثبت کنید تا قادر به ثبت نام قرعه کشی های سالانه و ماهانه سایپا شوید. با این وجود اگر از پیش در سایت شرکت سایپا پیش ثبت نام کرده اید و هم اکنون دوره های پیش فروش و فروش فوق العاده سایپا آغاز شده است ، می توانید با چند کلیک اقدام به ثبت نام قرعه کشی سایپا کنید. به همین دلیل در ادامه این گزارش از نم نمک شما را با آموزش ثبت نام اینترنتی سایپا بصورت قدم به قدم آشنا خواهیم کرد. همراه ما باشید.

در قدم اول باید وارد صفحه ورود سایت سایپا شوید و سپس کد ملی و گذرواژه ای که از قبل برای حساب کاربری خود تعریف کرده اید را در این قسمت وارد نمائید که برای احراز هویت باید تیک گزینه «من ربات نیستم» را انتخاب کنید و در نهایت گزینه سبز رنگ «ورود» را بفشارید.

وارد حساب کاربری خود در سایپا شوید

قدم دوم؛ اگر در بازه زمانی پیش فروش یا فروش فوق العاده وارد وب سایت سایپا شوید ، قطعا لیست اتومبیل هایی که در لیست قرعه کشی هستند را می توانید در همان صفحه ابتدایی مشاهده کنید و دقیقا در سمت چپ هر اتومبیل نوع عرضه آن نیز درج شده است. اما اگر وارد این صفحه شدید و هیچ اتومبیلی در این لیست قرار نداشت ، بدین معنا می باشد که دوره قرعه کشی به اتمام رسیده است و باید منتظر دوره بعدی پیش فروش یا فروش فوق العاده باشید. از این رو اتومبیل مورد نظر خود را از این لیست انتخاب کنید.

اتومبیل مورد نظر را انتخاب کنید

قدم سوم؛ با انتخاب اتومبیل مدنظر در لیست سایپا ، اطلاعاتی را در مورد اتومبیل مدنظر دریافت خواهید کرد. برای مثال اتومبیلی که ما انتخاب کرده ایم ، پیش فروش یکساله می باشد که در این شیوه شما وارد قرعه کشی خواهید شد و اگر نام شما در این قرعه کشی انتخاب شده باشد ، می بایست مبلغی را واریز کنید و سپس در موعد تحویل مبلغ مابقی را با کارخانه تسویه نمائید. اینک گزینه نارنجی رنگ «پیش فروش» را انتخاب کنید.

گزینه پیش فروش را انتخاب کنید

قدم چهارم؛ در این مرحله اطلاعات تکمیلی اعم از مبلغ قابل پرداخت ، نوع کاربری اتومبیل و بیمه گر را مشاهده خواهید کرد. اینک تیک گزینه «من ربات نیستم» را بزنید تا احراز هویت شوید و سپس گزینه «ادامه فرایند خرید» را انتهای صفحه را انتخاب نمائید تا وارد مرحله بعدی شوید.

احراز هویت ثبت نام قرعه کشی سایپا

قدم پنجم؛ هم اکنون در این مرحله اطلاعات کلی حساب کاربری شما به همراه مشخصات فنی اتومبیل را مشاهده خواهید کرد که باید کمی به سمت پائین صفحه اسکرول کنید و گزینه تائید را انتخاب کنید.

چگونه در قرعه کشی سایپا شرکت کنیم

قدم ششم؛ شما موفق به ثبت نام سایت سایپا شده اید که در قسمت پائین شماره پیگیری برای شما تولید شده است که باید این شماره را تا زمان قرعه کشی نگهداری کنید تا اگر برنده شده باشید از میان لیست ارائه شده شماره پیگیری خود را مشاهده کنید.

آموزش ثبت نام قرعه کشی سایپا

  • تاریخ: شنبه, 09 اسفند 1399

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,492