ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از پرداخت سود به بیش از 43 میلیون سهامدار سهام عدالت خبر داد.

بیش از 43 میلیون سهامدار عدالت ، سود دریافت کردند

به گزارش نم نمک ، محمد باغستانی با بیان اینکه فرایند مرحله نخست واریز سود سهام عدالت به اتمام رسیده است ، گفت : در این مرحله به حساب 43 میلیون و 724 هزار و 451 سهامدار سود واریز شد.خبر خوش در مورد زمان واریز سود جدید سهام عدالتخبر خوش در مورد زمان واریز سود جدید سهام عدالت

وی اظهار کرد : شماره شبای نامعتبر ، حساب بانکی مسدود ، راکد ، مشترک (دو امضا) ، ارزی و بلندمدت مهم ترین دلایلی است که تاکنون سود به حساب این گروه از سهامداران سهام عدالت واریز نشده است.

طبق اعلام پایگاه خبری بازار سرمایه ایران(سنا) ، باغستانی با بیان اینکه سهامداران نگران دریافت سود سهام عدالت خود نباشند ، تصریح کرد : افرادی که سود خود را دریافت نکرده اند ، می توانند با مراجعه به سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) به آدرس Sejam.ir ، اطلاعات خود را به روز رسانی کنند تا شرکت سپرده گذاری مرکزی در مرحله بعدی سود این افراد را به حسابشان واریز کند.

مدیرعامل سمات ، درباره واریز سود به وراث متوفیان سهام عدالت گفت : در صورتی که وراث تا اوایل اسفندماه امسال با مراجعه به شعب شرکت های کارگزاری و یا بانک های منتخب ، مدارک خود را در سامانه میراث ثبت کنند ، می توانند تمام سود سنوات گذشته را دریافت کنند.

وی در خصوص زمان واریز مرحله دوم سود سهام عدالت افزود : سازمان بورس و شرکت سپرده گذاری مرکزی مکاتبات و مذاکرات لازم را برای دریافت کل سود از شرکت های سرمایه پذیر را انجام خواهد داد که امیدوارم بتوانیم تا پایان سال باقیمانده سود این گروه از سهامداران را دریافت و به حساب آنها واریز کنیم.

  • تاریخ: شنبه, 25 آذر 1402
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(6 رای)
73.4%

نظر دادن