اخیرا دیده شده برخی سوداگران با پوشش واسطه گری نهضت ملی مسکن اقدام به خرید و فروش این واحدها می کنند که مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران از شهروندان خواست تا فریب این تبلیغات را نخورند؛ چرا که نه تنها آپارتمان ها هنوز آماده نشده بلکه قابل خرید و فروش نیستند.

پولتان را نخورند و یک آب هم رویش!

به گزارش نم نمک ، در تهرانسر 900 واحد نهضت ملی مسکن به صورت مشارکتی در حال ساخت است که پس از اتمام کار ، دولت و بخش خصوصی هرکدام سهم خود را برمی دارند. سهم دولت با شرایط خاصی از طریق آگهی عمومی فروخته خواهد شد و به این صورت نیست که در بازار قابل خرید و فروش باشد.آیا واحدهای نهضت ملی مسکن قابل خرید و فروش است؟آیا واحدهای نهضت ملی مسکن قابل خرید و فروش است؟

در این خصوص خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران به ایسنا گفت : هنوز پروژه به اتمام نرسیده که متاسفانه یک عده دلال وارد بازار شده و به مردم می گویند یک پولی به ما بدهید تا این واحدها را برایتان بخریم. در حالی که این دلال ها اصلا مسئولیتی ندارند و خرید و فروش واحدها غیرقانونی است. از آن گذشته هنوز سهم طرفین مشخص نشده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان این که شهروندان موارد تخلف را به ما گزارش دهند گفت : از مردم می خواهیم فریب سودجویانی که مدعی مالکیت یا واسطه ی فروش واحدهای نهضت ملی مسکن هستند نخورند.

محبت خواه تاکید کرد : شهروندان هیچ گونه پولی به حساب دلالان واحدهای نهضت ملی مسکن واریز نکنند و اگر تخلفی در این زمینه مشاهده کردند از طریق مراجعه حضوری به ما اطلاع دهند تا با آنها برخورد لازم صورت گیرد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 30 شهریور 1401
  • برگرفته از: ایسنا

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.