ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

رئیس جدید انجمن صنفی صنعت تایر ایران گفت : چند روزی میزان خرید به اندازه ای بود که ظرفیت پست برای آن کافی نبود ، بنابراین فروش اینترنتی بسته شد که بعد از جابه جایی خریدهای قبلی ، سایت دوباره باز خواهد شد.

فروش اینترنتی لاستیک متوقف نشده است/ حجم بالای تقاضا موجب توقف کوتاه مدت شد

جمال میرزایی ، ، با بیان اینکه فروش اینترنتی لاستیک متوقف نشده ، گفت : به دلیل استقبال و حجم خرید بالا منتظر هستیم روند تقاضا کم شود. همچنین در نمایندگی ها و شبکه های تعاونی هم عرضه مستقیم انجام می شود که دسترسی مردم راحت تر باشد.شرایط جدید خرید و فروش لاستیک(1402)شرایط جدید خرید و فروش لاستیک(1402)

وی افزود : خریدهای قبلی که از سکوهای اینترنتی انجام شده ، حمل نشده است. در اصل چند روزی میزان خرید به اندازه ای بود که ظرفیت پست به آن اندازه نبود. بنابراین چند روزی فروش اینترنتی بسته شده ، اما بعد از جابه جایی خریدهای قبلی ، سایت دوباره باز خواهد شد.

میرزایی با بیان اینکه عرضه مستقیم لاستیک افزایش پیدا کرده و شبکه نمایندگی تقویت شده ، تصریح کرد : شرکت های تعاونی که بیشتر مربوط تامین لاستیک مورد نیاز حمل و نقل عمومی است کالا تزریق شده و وضعیت به زودی بهتر می شود.

وی افزود : فراوانی لاستیک رینگ 14 و 15 زیاد شده و امیدواریم قیمت لاستیک با رینگ 13 که التهاباتی دارد هم به زودی به ثبات برسد.

 رئیس جدید انجمن صنفی صنعت تایر ایران عنوان کرد : نمایندگی ها همیشه لاستیک را به قیمت مصوب عرضه می کنند و اگر مغازه دارانی هم هستند که لاستیک را به قیمت مصوب عرضه نمی کنند ، انصاف را رعایت نکرده اند.

  • تاریخ: یکشنبه, 12 آذر 1402
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن