ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

سامانه تخصیص تایر و روغن موتور در تازه ترین اطلاعیه خود ، به متقاضیان خرید تایر سواری اعلام کرده که برای خرید ، دارا بودن "کد پیش ثبت نام" جهت تسریع در انجام استعلام ها و فرآیند خرید تایر لازم است؛ البته عرضه تایر ، منوط به موجودی تایر مورد درخواست مشتری در فروشگاه است.

متقاضیان برای خرید تایر "کد پیش ثبت نام" را اخذ کنند/ عرضه منوط به موجودی در فروشگاه

به گزارش نم نمک ، سامانه تخصیص تایر و روغن موتور در اطلاعیه ای به متقاضیان خرید تایر خودروهای سواری بر اخذِ "کد پیش ثبت نام" از طریق سامانه ، پیش از مراجعه به فروشگاه های عرضه کننده تایر ، تاکیده است.آخرین اخبار از قیمت و خرید لاستیک و تایر در بازار(1403)آخرین اخبار از قیمت و خرید لاستیک و تایر در بازار(1403)

در این اطلاعیه جهت اطلاع متقاضیان خرید تایر سواری از طریق سامانه تخصیص تایر و روغن موتور آمده است :

1- هنگامی که به فروشگاه مراجعه می کنید ، کد پیش ثبت نام را همراه داشته باشید؛ در صورتیکه به این کد دسترسی نداشتید ، مجددا اطلاعات ناوگان را در همین سامانه وارد کرده و کد پیش ثبت نام خود را ملاحظه و اخذ کنید.  

2- کد پیش ثبت نام ، صرفاً جهت تسریع در انجام استعلامات و فرآیند خرید تایر سواری صادر می شود؛ ضمن اینکه عرضه تایر توسط فروشگاه ها ، منوط به وجود تایر در زمان مراجعه متقاضی است.

3- مشتری می تواند با مراجعه به بخش فروشگاه ها در منوی سامانه ، از لیست فروشگاه هایی که به تازگی از آن ها ، تایر خریداری کرده است را مشاهده کند.

  • تاریخ: شنبه, 22 ارديبهشت 1403
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن