بر اساس طرح ، کسانی که چندین خودرو به نام دارند و افراد سودجویی که اقدام به دلالی یا احتکار خودرو می کنند و سبب گرانی در بازار می شوند باید مالیات بر خودرو بپردازند.

طرح مجلس برای مالیات دارندگان چند خودرو

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح جامع ساماندهی خودرو به مجلس ارئه شده است ، گفت:مالیات یک روش بازدارنده ای است که اجازه جولان به افراد دلال در بازار را نمی دهد.طرح مجلس برای مالیات دارندگان چند خودروطرح مجلس برای مالیات دارندگان چند خودرو

مصطفی طاهری اظهار داشت:طرح جامع ساماندهی خودرو به مجلس شورای اسلامی ارائه شده و امیدواریم هرچه زودتر این طرح تصویب شود.

وی با تاکید بر اینکه طرح ساماندهی خودرو در دست بررسی و اقدامات لازم است ، گفت:این طرح شامل برنامه بلندمدت و کوتاه مدت است و امیدواریم با اجرایی شدن این طرح قیمت خودرو کاهش یابد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف این طرح در بلندمدت این است که تولید خودرو و عرضه آن افزایش یابد ، افزود:قطعا با این شیوه قیمت خودرو کاهش محسوسی پیدا می کند.

وی افزود:بر اساس طرح جامع ساماندهی خودرو ، کسانی که چندین خودرو به نام دارند و افراد سودجویی که اقدام به دلالی یا احتکار خودرو می کنند و سبب گرانی در بازار می شوند باید مالیات بر خودرو بپردازند. مالیات یک روش بازدارنده ای است که اجازه جولان به افراد دلال در بازار را نمی دهد.

طاهری یادآور شد:طرح جامع ساماندهی خودرو ارائه شده و در کمیسیون مربوط برررسی و امیدواریم هر چه زودتر نهایی شود.

  • تاریخ: دوشنبه, 23 تیر 1399
  • برگرفته از: تسنیم

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی