قیمت هر بند کاغذ تحریر طی روزهای گذشته روندی صعودی را طی کرده است.

افزایش قیمت هر بند کاغذ تحریر

افزایش قیمت کاغذ در بازار طی روزهای گذشته هر بند کاغذ تحریر 70 گرمی را به بندی 261 هزار تومان رسانید. این در حالی است که طیق برآوردهای کارگروه کاغذ قیمت هر بند کاغذ باید نهایت 130 هزار تومان باشد.قیمت هر بند کاغذ تحریر چقدر است؟ + جدولقیمت هر بند کاغذ تحریر چقدر است؟ + جدول

در حالیکه انتقادات بسیاری طی هفته های اخیر به روند افزایشی قیمت کاغذ در بازار وجود داشته است ، کاغذ طی روزهای گذشته باز هم گران تر شد و به قیمت هر بند 261 هزار تومان رسید.

بر این اساس هر بند کاغذ 70 گرمی 70 در 100 روز گذشته در بازار به قیمت هر بند 261 هزار تومان بفروش رفت. این در حالی است که کاغذ به مانند غذا و دارو در فهرست کالاهای اساسی قرار داشته و از ارز 4200 تومانی برای واردات آن استفاده شده است.

قیمت بند کاغذ تحریر

جدیدترین قیمت هر بند کاغذ تحریر

کارگروه کاغذ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ماه های اخیر تلاش برای واردات کاغذ را با افزودن آن به فهرست کالاهای اساسی آغاز کرد و تاکنون دو فهرست مورد تایید خود از واردکنندگان کاغذ را منتشر کرده است ، واردکنندگانی که بخش قابل توجهی از بارهای خود را هنوز نتوانسته اند خریداری و وارد کشور کنند. بانک مرکزی اخیرا تعدادی از ثبت سفارشات برای ورود کالا به کشور را باطل و درخواست کرده تا مجدداً این مراحل توسط واردکنندگان طی شود. بخشی از این واردکنندگان از جمله واردکنندگان کاغذ بوده اند.

در هفته های گذشته فعالان بازار کاغذ افزایش قیمت نسبی کاغذ در بازار را نتیجه کمبود محصول عنوان کرده بودند.

  • تاریخ: دوشنبه, 21 آبان 1397
  • برگرفته از: تسنیم

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی