مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با اشاره به صدور هشت میلیون کارت بانکی برای مشتریان این صندوق ، گفت : صندوق قرض الحسنه امداد ولایت ، بزرگترین مجموعه در کشور است که خدمات قرض الحسنه ارایه می کند.

پرداخت وام قرض الحسنه بدون سود به نیازمندان توسط صندوق امداد ولایت

به گزارش نم نمک ، علی عاشوری با اشاره به تاسیس صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در سال 95 با اخذ مجوز از بانک مرکزی ، گفت : در حال حاضر در 31 استان 34 شعبه و در تعدادی از دفاتر کمیته امداد هم باجه فعال داریم و در مجموع 760 شعبه و باجه این صندوق ، خدمات پرداخت تسهیلات به نیازمندان را ارائه می دهند.پرداخت وام قرض الحسنه بدون سود به نیازمندان [جزئیات]پرداخت وام قرض الحسنه بدون سود به نیازمندان [جزئیات]

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت اضافه کرد : این صندوق بر اساس قوانین بانک مرکزی فعالیت دارد و درحال حاضر هشت میلیون کارت بانکی این صندوق در اختیار مشتریان و در شبکه شتاب بانکی کشور فعال است در نتیجه بزرگترین مجموعه در کشور هستیم که خدمات قرض الحسنه ارایه می کند.

وی افزود : تسهیلات صندوق امداد ولایت در 6 سرفصل کارگشایی ، اشتغال ، خرید و احداث مسکن ، ودیعه مسکن ، درمان و فرهنگی به مددجویان پرداخت می شود.

عاشوری عنوان کرد : با توجه به اینکه رسالت صندوق قرض الحسنه امداد ولایت پرداخت وام به صورت قرض الحسنه است ، تسهیلات تا 10 میلیون بدون هیچ گونه سود و کارمزدی پرداخت می شود و تسهیلات بیش از 10 میلیون تومان تنها یک بار سه درصد کارمزد دریافت می شود.

وی با دعوت از خیران برای سپرده گذاری در این صندوق تصریح کرد : بخشی از منابع این صندوق از طریق سپرده گذاری مردم نیکوکار تامین می شود و در همین چند سال 13 هزار میلیارد تومان تسهیلات با آسان ترین ضمانت به نیازمندان پرداخت شده است.

وی اعلام کرد : صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در سال گذشته در کشور 3200 میلیارد تومان وام به 314 هزار نیازمند در 6 سرفصل کاری خود پرداخت کرده است که تسهیلات پرداختی طی سال گذشته در استان قزوین 66 میلیارد تومان و در چهار ماهه سال جاری 22 میلیارد تومان بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت یادآورشد : شعبه مجازی امداد ولایت هم مدتی پیش افتتاح شد و در بستر فضای مجازی خدمات لازم را به نیازمندان ارائه می کند.

  • تاریخ: جمعه, 14 مرداد 1401
  • برگرفته از: ایسنا

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
100%

نظرات کاربران بروز رسانی

10
عالی هست
1399-11-09 22:36
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.