ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان تهران ، جزئیات اعطای تسهیلات قرض الحسنه به مستمری بگیران این صندوق را تشریح کرد و گفت : ثبت نام برای دریافت تسهیلات مذکور از هفته جاری آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

آغاز ثبت نام تسهیلات قرض الحسنه مستمری بگیران

محسن کهتری ، در این باره اظهار کرد : صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر متولی امر بیمه اجتماعی جوامع مختلف هدف شامل ساکنین مناطق روستایی ، عشایر و شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت و همچنین شاغلین کشاورزان ، قالیبافان ، هنرمندان صنایع دستی و کارگران فصلی است.آغاز ثبت نام تسهیلات قرض الحسنه مستمری بگیرانآغاز ثبت نام تسهیلات قرض الحسنه مستمری بگیران

وی افزود : در این صندوق یک ­سوم مبلغ حق بیمه توسط بیمه شده و دو سوم آن توسط دولت به عنوان کارفرما پرداخت می شود.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان تهران با بیان اینکه این صندوق در راستای ارائه خدمات کمی و کیفی مطلوب به بخشی از جامعه هدف خود که شامل مستمری بگیران بازنشسته ، ازکارافتاده و بازماندگان متوفی هستند ، برای اولین بار اقدام به اعطای تسهیلات قرض الحسنه کرده است گفت : این تسهیلات بدون ضامن ، بدون وثیقه و بدون بهره ، در اختیار مستمری بگیران قرار می گیرد.

کهتری ادامه داد : تعداد افراد مشمول دریافت تسهیلات در سطح کشور 22 هزار نفر است. در استان تهران ، جمعاً 2300 خانوار مستمری بگیر داریم و از این تعداد ، مستمری بگیرانی که مشمول این طرح هستند ، می توانند ازآن استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه اطلاع رسانی به مستمری بگیران مشمول دریافت این تسهیلات از طریق کارگزاری های بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر در سطح استان تهران آغاز شده و هر یک از این متقاضیان با مراجعه به نزدیکترین کارگزاری محل سکونت خود ، می توانند نسبت به تکمیل فرم درخواست ، اقدام و تسهیلات مورد نظر را دریافت کنند گفت : ثبت نام برای دریافت تسهیلات مذکور از هفته جاری آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان تهران اضافه کرد : آدرس و شماره تماس 36 دفتر کارگزاری استان تهران از طریق سایت اینترنتی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر به نشانی roostaa.ir در دسترس متقاضیان قرار دارد.

  • تاریخ: پنج شنبه, 29 دی 1401
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
100%

نظر دادن