معاونت اداری و مالی دانشگاه تهران طی اطلاعیه ای نحوه و شرایط حضور کارمندان دانشگاه از امروز 18 فروردین 1400 را اعلام کرد.

نحوه فعالیت کارمندان دانشگاه تهران اعلام شد

معاونت اداری و مالی دانشگاه تهران اعلام کرد؛ نظر به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا ، به منظور جلوگیری از شیوع بیماری و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، با توجه بخشنامه شماره 374899 به تاریخ 27 آبان 1399 سازمان اداری و استخدامی کشور و با توجه به قرار گرفتن شهر تهران در وضعیت قرمز نحوه حضور کارکنان دانشگاه تهران از امروز 18 فروردین 1400 تا اطلاع ثانوی به شرح زیر اعلام می شود.نحوه فعالیت کارمندان دانشگاه تهران اعلام شدنحوه فعالیت کارمندان دانشگاه تهران اعلام شد

بر این اساس کلیه مدیران دانشگاه تهران اعم از مدیران ستادی و روسای پردیس ها و معاونین ، روسای دانشکده ها و معاونین ، مدیران گروه ها و روسای ادارات موظف به نظارت بر حضور و فعالیت های پرسنل واحد خود هستند.

روسا و معاونین اداری مالی واحدها ترتیبی اتخاذ نمایند تا امور و فعالیت های مربوطه با یک سوم حضور فیزیکی کارمندان و دو سوم به صورت دورکار با شرایط زیر انجام گیرد :

الف) کارکنان بیش از 55 سال سن ، افراد دارای بیماری های زمینه ای خاص یا آسیب پذیر و مادران دارای فرزند زیر 6 سال در اولویت استفاده از دورکاری می باشند.

ب) آن دسته از افرادی که با موافقت مدیر مربوطه از طریق دورکاری وظایف خود را انجام می دهند ، دورکاری خود را به صورت روزانه از طریق سامانه ، ثبت و مدیریت مربوطه در صورت موافقت تأیید نماید. در صورت عدم تأیید مدیر مربوطه ، غیبت منظور خواهد شد.

پ) ساعت کاری افرادی که ملزم به حضور یا به صورت نوبتی در محل کار هستند از 7:30 تا 14:30 (با 30 دقیقه شناور) تعیین می شود.

  • تاریخ: چهارشنبه, 18 فروردين 1400
  • برگرفته از: ایسنا

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
73.4%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی