سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش سوزی یک گاراژ در محدوده میدان خراسان خبر داد.

آتش سوزی یک گاراژ در حوالی میدان خراسان

سید جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا ، دراین باره گفت : در ساعت 21:18 امشب وقوع یک مورد حادثه حریق در محدوده میدان خراسان ، ابتدای خیابان خاوران به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان پنج ایستگاه را به همراه تجهیزات اطفای حریق و تانکر آب و ... به محل حادثه اعزام کرد.آتش سوزی یک گاراژ در حوالی میدان خراسانآتش سوزی یک گاراژ در حوالی میدان خراسان

وی با بیان اینکه نخستین گروه از آتش نشانان حدود پنج دقیقه بعد در محل حاضر شدند ، گفت : با حضور آتش نشانان مشخص شد که حریق در یک گاراژ با فضاهای کارگاهی و انباری با کاربری مربوط به صنایع رنگ و به وسعت حدود 1500 متر مربع رخ داده و بخش هایی از آن را فرا گرفته است. در همین راستا نیز آتش نشانان از چند جهت عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه در حال حاضر آتش تحت کنترل درآمده است ، گفت : عوامل آتش نشانی در محل حضور داشته و عملیات اطفای حریق ادامه دارد. این حادثه تاکنون مورد خسارات جانی نداشته است.

ملکی در تشریح جزئیات تکمیلی این حادثه نیز به ایسنا گفت : محل حادثه یک گاراژ بود که در آن تعدادی غرفه و فضاهای مسقف قرار داشته و مملو از اجناس قابل اشتعالی مانند ظروف رنگ ، تینر ، پشم شیشه و ... بود.

وی با بیان اینکه در مجاورت این محل یک پمپ بنزین قرار داشت ، گفت : همین موضوع حساسیت عملیات را افزایش داده بود اما خوشبختانه آتش نشانان موفق شدند از گسترش آتش جلوگیری کرده و دقایقی بعد نیز آن را به طور کامل مهار و اطفا کنند.

سخنگوی آتش نشانی تهران با بیان اینکه در حال حاضر عملیات آتش نشانان در این محل به پایان رسید ، گفت : علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی بررسی و اعلام خواهد شد.

  • تاریخ: جمعه, 14 مرداد 1401
  • برگرفته از: ایسنا

این مطلب مفید بود؟
(7 رای)
88.6%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.