ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

یک واحد مسکونی در بلوار ناصر حجازی دچار حریق شد.

آتش سوزی خانه ای در بلوار ناصر حجازی

به گزارش نم نمک ، در ساعت 12:35 ظهر امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در ساختمانی مسکونی به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه 27 را به محل حادثه واقع بلوار ناصر حجازی ، خیابان منوچهری شمالی اعزام کرد. جزئیات آتش سوزی خانه ای در بلوار ناصر حجازیجزئیات آتش سوزی خانه ای در بلوار ناصر حجازی

با حضور عوامل آتش نشانی در محل حادثه ، مشاهده شد که حریق در یک واحد مسکونی رخ داده و شعله های آتش تقریبا تمام این ساختمان را در بر گرفته و درحال سرایت به واحدهای اطراف است. در این شرایط آتش نشانان اقدام به قطع جریان برق و گاز کرده و پس از ایمن سازی کامل محل حادثه ، با بکارگیری لوله های آبرسانی و تجهیزات خاموش کننده ، عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند.

همزمان گروهی دیگر از آتش نشانان نیز اقدام به جستجو در این ساختمان کردند که خوشبختانه مشخص شد فردی در ساختمان محبوس نشده است. این حادثه خسارات جانی نداشت. 

دقایقی بعد نیز نیروهای آتش نشانی شعله های آتش را به طور کامل مهار و خاموش کردند و پس از انجام عملیات تخلیه دود و ایمن سازی محل به ماموریت خود خاتمه دادند. علت این حادثه نیز از سوی کارشناسان آتش نشانی بررسی و اعلام خواهد شد.

  • تاریخ: سه شنبه, 04 ارديبهشت 1403
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(7 رای)
88.6%

نظر دادن