مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی را درباره شنیده شدن صدای تیراندازی در محدوده تجریش ارائه کرد.

اعلام دلیل تیراندازی در محدوده تجریش

به گزارش نم نمک ، مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت درباره شنیده شدن صدای تیراندازی در محدوده میدان تجریش اعلام کرد : حوالی ساعت 22 سه شنبه شب - 31 خرداد - عوامل تجسس کلانتری 101 تجریش به یک دستگاه موتورسیکلت هوندا کلیک 150 سی سی با دو راکب مشکوک شده و دستور توقف آن را صادر کردند ، اما راکبان موتورسیکلت به محض مشاهده ماموران پلیس سریعا متواری شدند.اعلام دلیل تیراندازی در محدوده تجریشاعلام دلیل تیراندازی در محدوده تجریش

در ادامه تعقیب و گریز میان پلیس و دو موتورسیکلت سوار آغاز شد که در حین فرار یکی از راکبان موتور اقدام به شلیک چند تیر به طرف ماموران پلیس کرد. در جریان این تیراندازی یک دستگاه خودروی سواری بی ام دبلیو نیز از ناحیه سقف مورد اصابت گلوله این افراد قرار گرفت.

در نهایت ماموران نیز با رعایت قوانین به کارگیری سلاح اقدام به شلیک کرده که همین اقدام موجب شد تا راکب موتورسیکلت کنترل وسیله را از دست داده و بر زمین بیفتد. همچین ترک نشین موتورسیکلت نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفت اما متواری شد.

در ادامه راکب موتورسیکلت از سوی ماموران دستگیر و به کلانتری منتقل شد. همچنین در بازرسی از این فرد یک قبضه سلاح کمری گلاک ساخت آمریکا با 10 تیر جنگی در خشاب ، گاز اشک آور ، چاقو و ابزار آلات سرقت نیز کشف و ضبط شد.

بنا بر اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت این دو نفر از سارقان مسلح بوده و تلاش پلیس برای دستگیری فرد دوم که مورد اصابت گلوله قرار گرفته اما متواری شده است ، همچنان ادامه دارد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 01 تیر 1401
  • برگرفته از: ایسنا

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.