مدیرکل بررسی سوانح سازمان هواپیمایی اعلام کرد : انفجاری در کار نبود و پس از فرود اضطراری به دلیل نقص فنی موتور ، مسافران با هواپیمایی جایگزین به کیش رفتند.

جزئیات فرود اضطراری پرواز تهران - کیش

شامگاه چهارشنبه کلیپی در فضای مجازی منتشر شد و برخی رسانه ها ادعا کردند یکی از پروازهای عصر دیروز تهران - کیش به دلیل انفجار در موتور هواپیما به تهران بازگشته است.جزئیات فرود اضطراری پرواز تهران - کیشجزئیات فرود اضطراری پرواز تهران - کیش

حسن رضایی فر مدیرکل بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری در این باره گفت : برخلاف ادعای مطرح شده انفجاری در کار نبود. شخصا در فرودگاه مهرآباد حاضر شدم و با خلبان گفت وگو کردم.

وی افزود : بر اساس اظهارات مطرح شده از سوی خلبان پرواز شماره 6984، هواپیمای بویینگ 737 شرکت هواپیمایی کاسپین ساعت 19 : 30 که از تهران به مقصد کیش پرواز کرده با نقص فنی در موتور شماره یک مواجه شد و خلبان تصمیم گرفت به دلیل افزایش حرارت این موتور به تهران بازگردد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این پرواز منجر به بروز حادثه ای نشد ، افزود : خلبان با موفقیت فرود اضطراری را در فرودگاه مهرآباد انجام داد و پس از مدتی تاخیر ، مسافران با هواپیمایی جایگزین به کیش پرواز کردند.

مدیرکل بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه این پرواز حدود 78 مسافر و 9 خدمه پروازی داشت ، گفت : موتور این هواپیما هم اکنون در حال بازبینی است.

  • تاریخ: پنج شنبه, 20 خرداد 1400
  • برگرفته از: تسنیم

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی