علیرضا گودرزی و فوت علیرضا گودرزی و بیماری علیرضا گودرزی و بیوگرافی علیرضا گودرزی و اخبار علیرضا گودرزی و حواشی علیرضا گودرزی و علیرضا گودرزی کیست و علیرضا گودرزی کجاست و چه خبر از علیرضا گودرزی و علیرضا گودرزی در بیمارستان و علت مرگ علیرضا گودرزی و درگذشت علیرضا گودرزی در نم نمک.

پیکرکارگر مترو به خاک سپرده شد

یکی از کارگران متروی تهران بر اثر برخورد با قطار در خط ۴ مترو شهر تهران جان خود را از دست داد.علیرضا گودرزی کارگر مترو درگذشت + بیوگرافی و علت مرگعلیرضا گودرزی کارگر مترو درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ

بیوگرافی

علیرضا گودرزی کارگر مترو متولد 17 دی 1376 بود.

خبر فوت یکی از کارگران تعمیرکار خط 4 متروی تهران کام بسیاری از شهروندان را تلخ کرد. این کارگر تعمیرکار روز گذشته در زمان خرابی سوزن ریل راه آهن در خط 4، مشغول تعمیر سوزن ورودی ایستگاه مترو ارم سبز تهران بود که قطار با او برخورد کرد و او را به کام مرگ کشاند. 

رستمی قائم مقام عملیات شرکت متروی تهران، درباره این حادثه گفت: در یکی از تجهیزات ریلی ایستگاه ارم سبز واقع در خط 4 که مربوط به تعویض خط قطارهاست، یک مشکل فنی رخ می‌دهد، به دنبال این مشکل تیم نگهداری تعمیرات با هماهنگی مرکز کنترل فرمان سریعاً به محل اعزام می‌شوند تا سریع‌تر مشکل را برطرف کنند و حرکت قطارها در زمان پیک دچار اختلال نشود.

وی افزود: هنگام فعالیت تیم تعمیرات، همکارمان که از پیمانکاران شرکت بود، از تیم تعمیراتی و محل امن جدا شد و متأسفانه در مسیر تردد قطار قرار گرفت که قطار خروجی از ایستگاه با وی برخورد می‌کند و به دلیل شدت جراحات وارده، فوت کرد. 

قائم مقام عملیات شرکت متروی تهران تصریح کرد: به محض وقوع حادثه تیم‌های امدادی وارد عمل شدند و سعی کردند در کمترین زمان جریان عادی حرکت قطارها را حفظ کنند و سریعاً وی را از تونل خارج کردند. بنده از طرف خودم شرکت متروی تهران به خانواده این همکار عزیز تسلیت عرض می‌کنم.

  • تاریخ: چهارشنبه, 03 آذر 1400
  • برگرفته از: ایسنا

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.