امکان ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 (ویژه متقاضیان ثبت نام با تاخیر) در سایت سازمان سنجش فراهم شد.

امکان ثبت نام دوباره در کنکور ارشد 1400

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 (ویژه متقاضیان ثبت نام با تاخیر) در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org فراهم شده است.امکان ثبت نام دوباره در کنکور ارشد 1400 + آموزش تصویریامکان ثبت نام دوباره در کنکور ارشد 1400 + آموزش تصویری

این ثبت نام تنها برای متقاضیانی است که پیش از این کارت اعتباری آزمون کارشناسی ارشد 1400 را خریداری کرده بودند.

پیش از این در مهلت های 16 تا 23 آذر 99 و 5 تا 11 بهمن 99 بیش از 524 هزار داوطلب ثبت نام کرده اند.

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته در روزهای چهارشنبه 5 خرداد ، پنجشنبه 6 خرداد و و جمعه 7 خرداد 1400 برگزار می شود. روزهای آزمون به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی از دو روز به سه روز افزایش یافته است.


آموزش تصویری ثبت نام کنکور ارشد

در قدم اول شما باید در بازه زمانی ثبت نام کنکور ارشد وارد وب سایت رسمی سازمان سنجش شوید. بعد از وارد شدن به وب سایت سازمان سنجش ، از بخش کارشناسی ارشد ، گزینه مشخص شده را برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را انتخاب کنید که در تصویر زیر مشخص شده است.

آموزش تصویری ثبت نام کنکور ارشد

قدم دوم؛ در صفحه باز شده جدید گزینه «ثبت نام جدید» را انتخاب کنید.

گزینه ثبت نام جدید را انتخاب کنید

قدم سوم؛ وارد صفحه جدیدی خواهید شد که باید سریال ثبت نام خود را وارد کنید. برای بدست آوردن سریال ثبت نام ، شما باید از طریق گزینه مشخص شده در قسمت بالا ، وارد صفحه خرید این سریال شوید.

گزینه مشخص شده را انتخاب کنید

قدم چهارم؛ در این قسمت می بایست سریالی که تصمیم دارید را انتخاب کنید. از این رو اگر شما تصمیم به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه های روزانه کشور را دارید ، باید گزینه اول یعنی «سریال ثبت نام کارشناسی ارشد» را انتخاب کنید.

سریال مدنظر را انتخاب کنید

قدم پنجم؛ اطلاعات هویتی خود را در این بخش باید وارد کنید که این اطلاعات عبارتند از نام ، نام خانوادگی ، شماره تلفن ثابت ، شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل را انتخاب نمائید. سپس از قسمت زیر درگاه پرداختی را انتخاب کنید و از انتها بر روی تائید کلیک کنید تا وارد درگاه پرداخت شوید. مبلغ مدنظر را پرداخت کنید. بعد از واریز هزینه ، سریال برای شما پیامک خواهد شد و همچنین بعد از خرید بر روی صفحه نمایش خواهید دید.

سریال ثبت نام کنکور را خریداری کنید

قدم ششم؛ در این قسمت سریالی که دریافت کردید را وارد کنید و در کادر دوم کد امنیتی را وارد نمائید و سپس گزینه «ورود به سیستم» را انتخاب کنید.

سریال خریداری شده را وارد کنید

قدم هفتم؛ وارد صفحه جدیدی خواهید شد که در ابتدا باید تصویر خود را آپلود نمائید و بعد از آپلود تصویر ، وارد صفحه جدیدی خواهید شد که باید اطلاعات خود را بصورت ریز به ریز و کاملا دقیق وارد نمائید.

اطلاعات هویتی خود را وارد کنید

قدم هشتم؛ بعد از وارد کردن اطلاعات دقیق در این صفحه ، از انتهای صفحه گزینه «تائید و ادامه» را انتخاب نمائید.

گزینه تائید را انتخاب کنید

قدم نهم؛ هم اکنون شما می توانید تمام اطلاعات وارد شده را بصورت دقیق بخوانید که در سایت سازمان سنجش ثبت شده اند و تا تاریخی که سازمان سنجش اعلام کرده است ، می توانید ویرایش کنید. برای داشتن تمام اطلاعات خود در قالب یک فایل PDF گزینه «چاپ» را انتخاب نمائید.

گزینه چاپ را انتخاب کنید

قدم دهم؛ وارد صفحه جدید دیگری خواهید شد که باید از انتها گزینه «چاپ» را انتخاب کنید.

گزینه چاپ را انتخاب کنید

قدم یازدهم؛ در این بخش از قسمت Destination باید گزینه Save as page را انتخاب و سپس گزینه Save را از قسمت پائین صفحه انتخاب کنید.

گزینه save را انتخاب کنید

  • تاریخ: یکشنبه, 19 بهمن 1399
  • برگرفته از: مهر

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی