نظر جو بایدن درباره ایران و جو بایدن اصالتا اهل کجاست و جو بایدن و ایران و بایدن ایرانی است و اصالت جو بایدن کجاست و جو بایدن اصالتا کجایی است و جو بایدن کرد است و جو بایدن فارس است در نم نمک.

جو بایدن اصالتا ایرانی است؟

یک پایگاه خبری به نام خبردنا در گزارش با تیتر «جو بایدن اصالتا ایرانی است؟» نوشت :آیا جو بایدن ایرانی الاصل است؟آیا جو بایدن ایرانی الاصل است؟

ظاهرا ، «ابوبکر خان بایدان» همانجا فوت می کند و پسرش ، «علی ابوبکر بایدان» به خاطر مشکلات ابتدا به فرانسه و از آنجا به دعوت یکی از بازرگانان فرانسوی به آمریکا رفته و خانواده اش را به آنجا مهاجرت می دهد.

به نقل از منابع موثق خبری ، جوبایدن آمریکایی که احتمالا رئیس جمهور میشود ، ایرانی الاصل «از آب» درآمده است.

به گزارش «ایتارتاس» ، شخصی به اسم دکتر «اندی واسهول» از موسسه تحقیقات تاریخی دانشگاه معتبر «ام. آی. تی» آمریکا ، اعلام کرده که طبق تحقیقاتش ، «جوبایدن» اصالتا کرد و از غرب ایران بوده است! به عبارت دیگر ، اصل و نسبش به خاندان بایدان در منطقه پیرانشهر کردستان می رسد که در دوران قاجاریه جلای وطن کرده و طی چند نسل سر از آمریکا درآورده است! به این ترتیب که ، جد بزرگش در واقع «ابوبکر خان بایدان» که از خوانین معروف منطقه «پیرانشهر» بوده (و به همین خاطر هم اسمش «بایدن» بوده) ، که در دوران «ناصرالدین شاه قاجار» بدلیل فشار بر اهل سنت از این شهر فرار کرده و به مرز عثمانی می رود و بعد ، در «حلبچه» به عنوان تاجر تنباکو فعالیت کرده و سپس به «بیروت» می رود.

ظاهرا ، ابوبکر خان بایدان» همانجا فوت می کند و پسرش ، «علی ابوبکر بایدان» به خاطر مشکلات ابتدا به فرانسه و از آنجا به دعوت یکی از بازرگانان فرانسوی به آمریکا رفته و خانواده اش را به آنجا مهاجرت می دهد.

بنا بر تحقیقات این محقق ، خاندان بایدان بدلیل موفقیت در تجارت تنباکو در منطقه پنسیلوانیا ساکن شده و ان ها که قبل از جنگ جهانی دوم وارد امریکا شده بودند بتدریج سرشناس شده و بدلیل برخورداری از اخلاق و منش آریایی مانند جوانمردی و کمک به نیازمندان از محبوبیت بالایی برخوردار می شوند ، ولی بدلایلی این خاندان تکه پاره شده و فرزندان آن ها هرکدام مسیر جداگانه ای در پیش می گیرند و پدربزرگ جوبایدن بدلیل تقاضای خانواده همسرش خود را در کلیسای ارتدکس بعنوان پیرو آن کلیسا ثبت می کند و به این گونه فرزندانشان و از جمله پدر «جو» ، امریکائی ارتدوکس شده و بالطبع فرزندان آن ها نیز آمریکایی مسیحی شده اند.

به گزارش این خبرگزاری ، جو بایدن که از تاثیر افشای این پیشینه بدلیل جو ضدایرانی موجوددر مطبوعات آمریکا اطلاع داشته اند از حدود ده سال پیش و دوران ریاست جمهور بوش پسر ، بطور کامل آن را پنهان کرده و صرفا اعضای ارشد حزب دمکرات و باراک اوباما و جان کری در سال های اخیر از آن اطلاع داشته اند.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی