ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، فیروز نادری و فوت فیروز نادری و بیماری فیروز نادری و بیوگرافی فیروز نادری و اخبار فیروز نادری و حواشی فیروز نادری و فیروز نادری کیست و فیروز نادری کجاست و چه خبر از فیروز نادری و فیروز نادری اهل کجاست و فیروز نادری در بیمارستان و علت مرگ فیروز نادری و درگذشت فیروز نادری در نم نمک.

فیروز نادری الان کجاست؟

فیروز نادری محقق برجسته ناسا در 19 خرداد 1402 درگذشت.علت فوت و درگذشت فیروز نادری چه بود؟علت فوت و درگذشت فیروز نادری چه بود؟

فیروز نادری در پی افت ناگهانی ضربان قلب از حال رفته و به دلیل برخورد سرش به دیوار و جابجایی مهره گردن ، نخاعش آسیب دیده است که باعث شده از گردن به پایین فلج شود.

فیروز نادری ، دانشمند ایرانی گفته که در پی یک حادثه از گردن به پایین فلج شده است.

در اطلاعیه ای که در فیسبوک آقای نادری همراه با عکسی از او در تخت بیمارستان منتشر شده ، آمده است که او در پی افت ناگهانی ضربان قلب از حال رفته و به دلیل برخورد سرش به دیوار و جابجایی مهره گردن ، نخاعش آسیب دیده است که باعث شده از گردن به پایین فلج شود.


بیوگرافی

فیروز نادری متولد 5 فروردین 1325 معاون پیشین مدیرکل تنظیم راهبردهای آزمایشگاه پیش رانش جت در ناسا و مدیرکل اکتشافات منظومه شمسی بود. او در فوریه سال 2016 بازنشسته شده است.

  • تاریخ: شنبه, 20 خرداد 1402

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن