ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، فیروز نادری و فوت فیروز نادری و بیماری فیروز نادری و بیوگرافی فیروز نادری و اخبار فیروز نادری و حواشی فیروز نادری و فیروز نادری کیست و فیروز نادری کجاست و چه خبر از فیروز نادری و فیروز نادری اهل کجاست و فیروز نادری در بیمارستان و علت مرگ فیروز نادری و درگذشت فیروز نادری در نم نمک.

فیروز نادری الان کجاست؟

فیروز نادری در پی افت ناگهانی ضربان قلب از حال رفته و به دلیل برخورد سرش به دیوار و جابجایی مهره گردن ، نخاعش آسیب دیده است که باعث شده از گردن به پایین فلج شود.فیروز نادری الان کجاست؟فیروز نادری الان کجاست؟

فیروز نادری ، دانشمند ایرانی گفته که در پی یک حادثه از گردن به پایین فلج شده است.

در اطلاعیه ای که در فیسبوک آقای نادری همراه با عکسی از او در تخت بیمارستان منتشر شده ، آمده است که او در پی افت ناگهانی ضربان قلب از حال رفته و به دلیل برخورد سرش به دیوار و جابجایی مهره گردن ، نخاعش آسیب دیده است که باعث شده از گردن به پایین فلج شود.

نادری گفته که چند ماهی دیگر در شبکه های اجتماعی نخواهد بود و خانواده اش هر از گاهی به نیابت از او پست می گذارند. او گفته که این خبر را برای جلوگیری از شایعات منتشر کرده است.


بیوگرافی

فیروز نادری متولد 5 فروردین 1325 معاون پیشین مدیرکل تنظیم راهبردهای آزمایشگاه پیش رانش جت در ناسا و مدیرکل اکتشافات منظومه شمسی بوده است. او در فوریه سال 2016 بازنشسته شده است. وی هم اکنون در سمت مشاور مدیریت در ناسا و به عنوان یک سخنران عمومی فعالیت می کند.

  • تاریخ: پنج شنبه, 04 خرداد 1402
  • برگرفته از: فرارو

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن