ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

اصغر فرهادی که قرار بود به صورت حضوری در جشنواره فیلم های مرمت شده در کشور هند شرکت کند ، میهمان آنلاین این رویداد سینمایی خواهد بود.

لغو سفر فرهادی به هند

به گزارش نم نمک ، فرهادی به دعوت موسسه فیلم و تلویزیون «ساتیاجیت رای» قرار بود در یک در نخستین دوره جشنواره مرمت و آرشیو آثار سینمایی در کرالای هند حضور می یابد اما بنابر اعلام رسانه های هندی او به صورت آنلاین میهمان این جشنواره می شود.اصغر فرهادی الان کجاست؟اصغر فرهادی الان کجاست؟

 کنفرانس بین المللی «Arcurea» از 16 تا 22 مارس (26 اسفند تا سوم فروردین) و از سوی موسسه فیلم و تلویزیون ساتیاجیت رای هند برگزاری می شود و ایده فیلم را به عنوان یک میراث فرهنگی جداگانه از جنبه های مختلف مربوط به تاریخ نهادی ، فرآیندهای تکنولوژیکی و وضعیت فعلی مرمت و بایگانی فیلم در منطقه آسیا بررسی می کند.

این نشست ها جنبه های مختلف تاریخ و آرشیو فیلم را پوشش می دهد و به مقاطع تاریخی مانند دوران خاموش ، سینمای هند در دوره های قبل و بعد از استقلال ، ظهور سینمای موازی ، تأثیر تغییرات تکنولوژیکی مانند فناوری دیجیتال و آینده می پردازد و به عنوان یک پلت فرم جهانی برای بحث های خلاقانه در مورد وضعیت آرشیو ، بازسازی و نگهداری فیلم در سراسر جهان و پیگیری پیشرفت ها در این زمینه ها در نظر گرفته شده است.


بیوگرافی اصغر فرهادی 

اصغر فرهادی متولد 17 اردیبهشت 1351 کارگردان فیلم ، فیلم نامه نویس و تهیه کننده فیلم ایرانی است.

  • تاریخ: سه شنبه, 29 اسفند 1402
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن