ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

وکیل مدافع امیرحسین مقصودلو از محکومیت موکلش به حبس خبر داد.

حکم تتلو صادر شد

الهام رحیمی فر ، با اشاره به صدور و ابلاغ حکم امیرحسین مقصودلو اظهار کرد : بر اساس حکم صادره موکلم به حبس های طویل المدت و کوتاه مدت محکوم شده است و مجازات های تکمیلی و تبعی هم دارد.امیر تتلو الان کجاست و چه می کند؟امیر تتلو الان کجاست و چه می کند؟

وی با بیان اینکه حکم صادره قطعی نیست و قابلیت اعتراض دارد ، در پاسخ به این سوال که آیا به حکم اعتراض می کنید؟ گفت : پس از مشورت با موکلم نسبت به این موضوع تصمیم می گیریم.

وکیل مدافع تتلو از بیان جزییات بیشتر درباره حکم موکلش خودداری کرد.

سه جلسه دادگاه برای رسیدگی به اتهامات امیرحسین مقصودلو از 14 اسفند ماه سال 1402 تا 18 اردیبهشت ماه امسال در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی افشاری برگزار شد.

امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو 15 آذرماه 1402 در مرز بازرگان تحویل ایران و بازداشت شد.

تشویق نسل جوان به فساد و فحشا و فراهم کردن شرایط آن ، فعالیت تبلیغی علیه نظام ، دایر کردن سایت شرط بندی برای قمار و تشویق دیگران به آن ، انتشار محتویات مستهجن در قالب تولید کلیپ و آهنگ ، تحریک و دعوت از مخاطبان به ارتکاب جرایم منافی عفت ، مصرف مواد مخدر ، اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور با توصیه به هواداران ، فعالیت آموزشی و تبلیغی مغایر شرع اسلام ، اتهامات امیرحسین مقصودلو در این پرونده است.


بیوگرافی امیر تتلو

امیر تتلو

امیرحسین مقصودلو متولد 30 شهریور 1366 که با نام حرفه ای امیر تتلو شناخته می شود ، خواننده و ترانه نویس ایرانی است که در ژانر رپ ، پاپ و آراندبی فعالیت می کند. او از نخستین خوانندگان ژانر آراندبی در ایران است که به شکل زیرزمینی کار کرده و به شهرت رسیده است.

  • تاریخ: یکشنبه, 30 ارديبهشت 1403
  • برگرفته از: ایسنا

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(34 رای)
62.4%

نظر دادن